Kazlų Rūdos meras pripažįsta: dalis darbų stringa

Darbai

Kazlų Rūdos savivaldybės meras Mantas Varaška – Pelakauskas pripažįsta – dalis suplanuotų darbų stringa.

Savo ,,Facebook“ puslapyje, politikas atskleidė kas ir kodėl nepasiseka įgyvendinti:

1. Dėl pakilusių kainų ir pageidauto sprendinio (trinkelės) Medžiotojų g. atnaujinimas neįvyks arba įvyks tik iki pusės jos;
2. Dėl orų/kritulių kiekių vėluojaae su poilsiaviečių įrengimu Ąžuolų Būdoje, Plutiškėse, Gudeliuose, Kazlų Kaime. Technika negali įvažiuoti ir dirbti, nuslenka grunto sluoksniai ir t.t. Naujas poilsiaviečių atidarymo terminas – rugpjūčio 1 d.
3. Dėl tų pačių orų/kritulių gausos negalima pagal planą vykdyti Antanavo, Bagotosios, Subačiškių, Jūrės mst. aikštynų atnaujinimo, dangų klojimo. Naujas terminas – rugpjūčio 1 d.
4. Dėl rangovų nenuovokos ir nederinimo darbų su technine priežiūra, vėluojama įrengti ,,Traidenio“ įrenginių sistemą Jūrės miestelyje. Naujas terminas – rugpjūčio 1 d.
5. Dėl ne pagal projektą dirbusio ir išvyto rangovo, užsitesusių aktavimų, naujų neįvykusių pirkimų ir galiausiai statybų kainai dvigubai viršijus ES paramą, sustabdytas Antanavo Bagotosios g. 6 pastato tvarkymas. Teko pakeisti priemones ir biblioteką bei numatytą Vaiko dienos centro vietą kelti į pritaikomas mokyklos patalpas.
6. Nepavyko 3 pirkimai dėl Kazlų Rūda – Skriaudžiai maršruto pirkimo, prijungiant jį prie 102 maršruto, vežančio keleivius į Kauną. Šią savaitę grįžta į derybas su Kauno rajonu dėl tokio maršruto pripirkimo per Jūrės miestelį ir miškų ūkį.
7. Nepavyko į Gamtinio karkaso erdvę pritraukti maitinimo pajėgumo. Šiuo metu vykdomas sumažintos apimties prekybos vietos skelbimas tik su elektros prisijungimu vitrininiam automobiliui.
8. Toliau nesusitvarkoma su KR ŠT žolės pjovimo kokybe mieste. Po paskutinio akibrokšto mikrorajone, įmonei pritaikyta 50 proc. mėnesio sąskaitos bauda.
9. Vėluojama su Turizmo verslumo centro kiemo/erdvės atnaujinimu. Dėl pakilusių kainų turėta pakeisti pirkimo apimtis ir kol kas nepirkti erdvių sujungimų su Biblioteka.
10. Turima problema su miesto turgaus įveiklinimu ir prekeivių pritraukimu į jį.
11. Neįvertinta padėtis Gojaus g. trikampyje dėl gamtos sąlygų ir rastų šiukšlynų apimties. Abejojama ar šiemet pavyks pasiekti tikslą – pirmąją šunų išvedžiojimo aikštelę. Bet kokiu atveju šis tikslas išlieka nebeleidžiant tame plote atsinaujinti augalijai.
12. Vėluojama vykdyti Jūrės km. Vytauto g. apšvietimo projektą ir Maironio g. 24 b./Pradinės mokyklos aplinkos (šaligatviai, apšvietimas) darbus. Iš II ketvirčio jie keliasi į III arba IV ketvirtį.

Meras akcentuoja, jog tai ikrai ne visos išvardintos bėdos ar trūkumai, o kiekvienam jų galėtų pateikti argumentus ir priežastis, bet tai nėra pasiteisinimas.

Visgi, meras prisiima atsakomybę, atsiprašo ir tikisi, jog darbai judės sparčiau.

Parengta pagal Kazlų Rūdos savivaldybės mero Manto Varaškos – Pelakausko ,,Facebook“ pranešimą

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE