Kitą savaitę – išskirtinis dėmesys globėjams

Pirmąjį liepos mėnesio sekmadienį visoje šalyje bus minima Globėjų diena. Šios dienos proga visą ateinančią savaitę, birželio 28–liepos 4 dienomis, vyks įvairūs susitikimai, paskaitos ir veiklos, skirtos prisiminti globėjus, juos pagerbti ir jiems padėkoti.

Marijampolės socialinės pagalbos centro Globos centras ir Marijampolės savivaldybės administracija kviečia visuomenę išreikšti pagarbą ir rūpestį globojančioms šeimoms, kurios ryžosi vykdyti kilnią misiją, ir dalyvauti vyksiančiuose renginiuose. Galbūt išgirdę kitų šeimų ir globėjų istorijas būsite įkvėpti pasielgti taip pat ir visam laikui pakeisite kažkieno gyvenimą.

„Mūsų savivaldybėje šiuo metu globojami 85 vaikai, 25 iš jų globojami institucijoje, 53 – šeimose. Iš tiesų džiugu, kad atsiranda vis daugiau žmonių, kurie nusprendžia tapti globėjais ir atiduoti savo meilę ir šilumą vaikams, kuriems to be galo reikia. O ši, globėjų, diena išties yra reikšminga, nes suteikia progą išskirtinį dėmesį ir pagarbą atiduoti būtent globėjams. Jų skiriamas dėmesys ir nuoširdus rūpestis tais, kuriems to labiausiai reikia, yra sveikintinas ir pagirtinas“, – sako savivaldybės vicemeras Artūras Visockis.

Socialinė sritis yra itin jautri ir Marijampolės savivaldybė skiria jai daug dėmesio. Siekiama, kad socialinės paslaugos būtų aukščiausios kokybės ir kad motyvacija dirbti socialinėje srityje augtų, kad geruoju globėjų pavyzdžiu pasektų kuo daugiau žmonių.

Pasak vicemero, artimiausiame savivaldybės tarybos posėdyje bus sprendžiamas klausimas susijęs su budinčių globotojų veikla. Pas tokius budinčius globotojus, kurie suteikia vaikui laikiną globą, mūsų savivaldybėje gyvena 7 vaikučiai. Tarybai pritarus, bus pakeista vaiko budinčio globotojo vykdomos priežiūros apmokėjimo tvarka, nustatant didesnius skiriamų išmokų dydžius. Numatytos priemonės leis kurti efektyvesnę alternatyvą institucinei vaiko globai ir, tikimasi, kad paskatins savivaldybės gyventojus vykdyti budinčio globotojo veiklą.

Globėjų diena Marijampolėje
Globėjų diena Marijampolėje

Marijampolės savivaldybės administacijos inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE