Kokybiški ir saugūs kartoniniai vokai

Norite, kad siunčiami daiktai būtų apsaugoti nuo neigiamo aplinkos poveikio ir išlaikytų savo prekinę išvaizdą? Kartoniniai vokai – puikus tokio noro išpildymo būdas. Su tokiomis pakavimo prekėmis nesunku pasiekti aukštą saugumo lygį bei užtikrinti siuntinio patvarumą.

Kodėl verta rinktis kartoninius vokus?

Šios rūšies vokams pagaminti naudojamas 230g/m² kartonas, kuris pasižymi aukšto lygio kokybe ir patvarumu. Priešingai nei įprasti popieriniai gaminiai, kartoninės pakavimo prekės yra standesnės, todėl efektyviau apsaugo siunčiamų produktų kampus.

Kartoniniai ir kokybiški vokai puikiai tinka, jeigu norite siųsti dokumentus, knygas, atminties laikmenas, katalogus, nuotraukas ar kitus daiktus. Patvarus kartonas mažai lamdosi, todėl siuntinys lieka nepažeistas. Taip pat prie tokio voko yra atklijuojama juostelė, kuri nesunkiai prisispaudžia bei prisiklijuoja.

Patogios kartoninės dėžutės

Jeigu norite siųsti šiek tiek didesnės apimties daiktus, pasinaudokite kartoninėmis dėžutėmis. Savo išvaizda jos gali būti prilyginamos vokams, tačiau dėžutės išsiplečia iki 40 mm. Kaip ir vokeliai, minėtos pakavimo prekės yra standžios, lengvos bei suteikia reikalingą apsaugą kiekvienam siuntiniui. Vis dėlto, priešingai nei vokai, dėžutės gali būti ne tik baltos, bet ir rudos spalvos, todėl jas lengviau pritaikyti prie skirtingų poreikių.

Iš kartono pagaminti vokai – patvarios bei funkcionalios pakavimo prekės, kurios užtikrina siunčiamų ar gabenamų daiktų kokybę ir saugumą.

Pakavimo Prekės – įmonė, galinti pasiūlyti itin kokybiškus kartoninius vokus. Įsigykite juos internetu.

 

 

 

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.