Kur gauti pinigų ištikus nelaimei?

Visi mes savo gyvenime susiduriame su sunkiomis dienomis. Kartais atrodo, kad viena bėda vejasi kitą, o kišenėse ūžauja vėjai. Tačiau kiekviena situacija turi sprendimą ir svarbiausia nepasimesti ir ramiai atsisėdus apsvarstyti galimus variantus. Nesvarbu, ar tai vandentiekio avarija Jūsų namuose, sugedusi mašina, užstrigusios durys, suplyšusi suknelė prieš svarbų renginį, sudaužytas mylimiausias mamoms servizas ir taip toliau. Bėdos būna nuo mažų iki didelių, bet bet kokiu atveju dažniausiai tenka plačiai atverti piniginę ir jei neturite tam numatę santaupų rezervo vertėtų pagalvoti apie paskolą. Galite pasiskolinti pas draugus ir artimuosius, bet tai nėra malonu arba kreiptis į bankus, kurie ilgai svarstys Jūsų prašymą arba Jums pagelbės Saldo greitos paskolos kai reikia pinigų kuo greičiau ir trumpam.

Kas yra greitosios paskolos?

Greitoji paskola tai greitai išduodamas kreditas su trumpu grąžinimo laikotarpiu. Dažnai renkamasi šį variantą, kai reikia pinigų kaip galima greičiau, o iki planuojamų gauti pajamų liko tik kelios savaitės ar mėnuo. Tokiu būdu galima išspręsti savo finansinius klausimus ir grąžinti pasiskolintą sumą iš karto gavus savo pajamas. Taip galite nupirkti sugedusius daiktus ištikus nenumatytai bėdai, apmokėti savo skolas ar nusipirkti pamatytą labai trokštamą daiktą, kurio negalite gauti vėliau ir daugelį kitų dalykų. Svarbiausia tinkamai įvertinti savo galimybes grąžinti pasiskolintus pinigus laiku. Nepirkite daikto, jei negalite jo sau leisti, nes tai tik pasunkins Jūsų finansinę situaciją.

Kas gali kreiptis dėl greitos paskolos?

Jei norite gauti greitąją paskolą Jūs turite atitikti kelis būtinus reikalavimus:

  • Būti pilnamečiu LR piliečiu arba turėti leidimą nuolat gyventi šalyje;
  • Gauti pastovias oficialias pajamas;
  • Neturėti pradelstų įsiskolinimų kitoms kredito bendrovėms;
  • Finansiniai įsipareigojimai finansinėms institucijoms negali viršyti 40 proc. visų gaunamų pajamų (atskaičius mokesčius).

Paminėjome pagrindinius reikalavimus kurie gali skirtis priklausomai nuo Jūsų finansinių galimybių. Klientų situacija yra vertinama individualiai, o prašymo pateikimas trunka tik kelias minutes. Jums reikia užpildyti paraišką pažymint norimą sumą bei paskolos laikotarpį, suvesti savo finansinius duomenis bei patvirtinti savo tapatybę. Atlikus šiuos veiksmus belieka laukti atsakymo apie paskolos suteikimą, kuris Jus pasieks labai greitai nuo 7 iki 22 valandos pagal Lietuvos įstatymus.

Kokie greitosios paskolos privalumai?

Abejojate, ar Jums tikrai reikalinga ši paskola? Verta rimtai apsvarstyti šį variantą jei:

  • Susidūrėte su nenumatytais finansiniais iššūkiais ir Jums reikia apmokėti labai greitai;
  • Supratote, kad greitai neapmokėjus tapsite skolininkais – verta apsvarstyti refinansavimą;
  • Iki atlyginimo liko tik savaitė, o norite nusipirkti daiktą ir paslaugą šiandien.

Galima paminėti dar daugiau įvairių gyvenimiškų situacijų, tačiau kartais geriausias sprendimas yra pasiskolinti, jei esate įsitikinę, jog pavyks laiku grąžinti pasiskolintą sumą.

Saldo greitosios paskolos

Saldo yra tikras greitųjų paskolų žinovas, siūlantis automatizuotą kredito išdavimo procesą, kuris yra paspartinamas iki maksimumo. Jums tereikia užpildyti paraiškos formą pasinaudojant Smart ID, Mobile ID arba video identifikacija, pažymėti norimą gauti sumą bei atsiskaitymo laikotarpį ir suvesti savo finansinius duomenis. Jūsų tapatybė identifikuojama ir belieka sulaukti atsakymo, kuris pasieks Jus labai greitai.

Greitosios paskolos gali būti viena iš galimų išeičių ištikus bėdai, kai nėra galimybių pasinaudoti santaupomis, o pinigų reikia čia ir dabar. Tik būtinai įvertinkite savo galimybes grąžinti pinigus, nes skolos ne tik kad neišspręs Jūsų bėdų, bet tik jas padidins.

Saldo finansinė pagalba tai greita trumpalaikė išeitis ištikus bėdai.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE