„Lidl“ akcijų leidinys: kelionė po pasaulio virtuves ir kasdieniai pirkiniai pigiau

Norite apsipirkti maisto produktų savaitei už geriausią kainą, bet nenorite kaskart valgyti vis tuos pačius patiekalus? Sekite parduotuvių akcijas ir specialius pasiūlymus, jie leis lengviau susiplanuoti meniu ir neišleisti daug pinigų apsiperkant visai savaitei! „Lidl“ akcijų leidinys pasirodo kiekvieną pirmadienį, todėl galite iškart pradėti planuoti tos savaitės meniu ir įsigyti jums reikalingų produktų su nuolaida.

Kasdienėms maisto prekėms ir skonių įvairovei

 Jei apsiperkate „Lidl“ parduotuvėje, greičiausiai žinote, kad kas savaitę akcijų leidinyje yra pristatomas „Šaunusis 5“ – penkios prekės, kurios dažnai atsiduria pirkėjo prekių krepšelyje ir kurioms tą savaitę yra taikoma akcija. Įsigydami būtiniausių maisto produktų iš šio penketo jūs galite nemažai sutaupyti, populiarioms prekėms čia taikoma 25–50 proc. nuolaida.

Be kasdienių produktų, „Lidl“ akcijų leidinys kiekvieną savaitę siūlo ir įvairias temines nuolaidas, kurios įkvėps pasigaminti šį tą ypatingo. Kas savaitę pasirodančiame akcijų leidinyje yra pristatoma vis kita šalis ar regionas ir jam būdinga virtuvė. Pavyzdžiui, Amerikos savaitės pažiba – įvairūs padažai ir marinatai, skirti mėsainiams ir dešrainiams ruošti, vokiškos savaitės meniu siūlo paragauti kelių skirtingų rūšių dešrelių, o itališka savaitė patiks gurmanams – galėsite išragauti net kelių rūšių alyvuoges, išsirinkti skaniausią makaronų rūšį, o desertui pasigaminti tiramisu.

Dėmesys mažiesiems gamintojams

Mažieji vietiniai gamintojai ypač stipriai jaučia pandemijos poveikį. Tačiau net ir anksčiau jiems buvo sunku konkuruoti su didžiųjų prekių ženklų produktais, todėl „Lidl“ savo parduotuvėse prekiauja mažuose Lietuvos ūkiuose užauginta ir pagaminta produkcija. Nuo sūrių, pieno, mėsos produktų iki sausainių ir giros.

Įsigydami šiuos produktus jūs ne tik palaikysite vietinius gamintojus, bet ir galėsite mėgautis kokybišku, Lietuvoje pagamintu produktu. Juk niekas geriau nepagamins žemaitiško kastinio, nei tikri žemaičiai? „Lidl“ akcijų leidinys kas savaitę supažindina su vis kitais mažųjų gamintojų produktais – ieškokite įvairių vietinių gamintojų pasiūlymų akcijų leidinyje ir parduotuvių lentynose.

Teminiai akcijų leidiniai

Be kassavaitinio maisto produktų ir būtiniausių buities prekių leidinio, „Lidl“ komanda nuolat rengia ir naudingus bei patarimų kupinus tematinius akcijų leidinius. Jie gali galioti kelis mėnesius ar būti skirti visam sezonui.

Pavyzdžiui, 2021 m. teminis „Lidl“ akcijų leidinys „Atverk duris į naują pradžią“ yra skirtas visam 2021 metų sodo-daržo sezonui. Jame pristatomos ne tik sodo ir daržo prekės, kurias galima įsigyti „Lidl“ parduotuvėje, bet ir žinoma daržininkė Solveiga Pranckūnė dalijasi patarimais apie tai, kada ką geriausia sėti, kokie augalai puikiai auga kartu, kaip daiginti sėklas ir t. t.

Teminiai „Lidl“ akcijų leidiniai priklauso nuo metų laiko ar specifinių prekių, tuo metu parduodamų parduotuvėse, pavyzdžiui, leidinys „Grožio festivalis“ plačiau apžvelgia „Cien“, „Nivea“, „Ecodenta“ ir kitų žinomų prekių ženklų asortimentą „Lidl“ parduotuvėse. O „Sportuok su šypsena“ kalba tiek ir apie sportui reikalingą įrangą, aprangą, tiek ir sveiką mitybą.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE