„Literatūriniai pasikalbėjimai“: D. Opolskaitės knygos „Kur dingo Edvinas Kratas?“ pristatymas

Pasikalbėjimai su Daina Opolskaite / Organizatorių nuotr.

Rytoj, 16 val. Draugystės bibliotekoje, Marijampolėje (Draugystės g. 5) vyks susitikimas su Daina Opolskaite.

Daina Opolskaitė (Daina Kovalčikienė) – žymi prozininkė, eseistė, mokytoja, kraštietė.

Autorės romanas „Ir vienąkart, Riči“ leidyklos „Alma littera“ paauglių ir jaunimo literatūros konkurse (2016 m. ) buvo išrinkta geriausia knyga. Rašytoja apdovanota prestižinėmis Europos Sąjungos literatūros (2019 m.) ir Gabrielės Petkevičaitės-Bitės literatūrine (2020 m. ) premijomis už novelių rinkinį „Dienų piramidės“.

Draugystės bibliotekoje „Literatūrinių pasikalbėjimų“ metu D. Opolskaitė pristatys savo naują knygą „Kur dingo Edvinas Kratas?“. Tai daugiabalsė istorija apie paauglystę, svajones ir skaudulius, gyvenimą mokykloje, skirtingas asmenybes, atsidūrusias vienoje klasėje, ir apie tai, kaip priimame kitokius, kokį įspaudą mūsų gyvenime palieka kitas žmogus.

Renginys yra projekto „Draugystės kultūros forumas“, kurį finansuoja Marijampolės savivaldybės administracija ir Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka, viena iš dalių.

Maloniai kviečiame atvykti į susitikimą su rašytoja jaunuosius skaitytojus, jų mokytojus, tėvus, socialinius darbuotojus bei visus dirbančius su jaunimu.

Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos inf.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE