Marijampolė keičiasi: atnaujintas dar vienas pėsčiųjų takas

Liepos mėnesio pabaigoje pradėti  pėsčiųjų tako nuo J. Ambrazevičiaus-Brazaičio–Vilkaviškio ir Vokiečių gatvių sankryžos iki Tyliosios gatvės remonto darbai beveik baigti. Anksčiau čia buvęs takelis buvo išties nepatogus pėstiesiems, ypač turint omenyje, kad šioje vietoje pėsčiųjų sutikti galima tikrai ne vieną: šalia esantys sodai dažnai lankomi ir gausiai apgyvendinti, nemaža dalis gyventojų pėsčiomis keliauja į kapines, aplankyti artimųjų kapus.

„Jau praktiškai baigti dar vieno pėsčiųjų ir dviračių tako remonto darbai. Šįkart judėjimo sąlygos pagerėjo visiems, kurie keliauja į Tarpučių, Mokolų sodų bendrijas arba naująsias kapines. Sodų bendrijose kuriasi vis daugiau žmonių, jiems šis takas labai svarbus, kad galėtų naudotis dviračiais, paspirtukais, keliauti pėsčiomis. Šis takas bus apšviestas, taip pat apšviesta bus ir Vilkaviškio gatvė, kad įvažiavimas į miestą nuo Vilkaviškio pusės būtų šviesus ir saugus. Šiuo metu vyksta šių darbų projektavimas“, – pasakoja Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda.

Ateityje, pasinaudojant ES ir biudžeto lėšomis,  planuojama  tęsti darbus ir suremontuoti pėsčiųjų dviračių taką Tyliojoje gatvėje iki pat kapinių, o vėliau bus nutiestas takas ir pro pačias naująsias kapines iki Skaisčiūnų.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE