Marijampolėje paminėta Tarptautinė kurčiųjų diena

Rugsėjo 24 d. Marijampolės kurčiųjų bendruomenė tradiciškai paminėjo Tarptautinę kurčiųjų dieną, kuri kiekvienais metais minima paskutinį rugsėjo mėnesio sekmadienį.

Tradiciniame Lietuvos Kurčiųjų draugijos Kauno teritorinės valdybos Marijampolės pirminės organizacijos renginyje dalyvavo ir susirinkusius bendruomenės narius sveikino savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis, Savivaldybės tarybos narys, Socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas Alvydas Kirkliauskas savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Svajonė Rainienė , svečiai  iš Kėdainių kurčiųjų organizacijų, kurie išsakė nuoširdžiausius sveikinimus Tarptautinės kurčiųjų dienos proga.

Sveikindamas tradicinio renginio organizatorius, dalyvius ir svečius savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis  pasidžiaugė, kad visada smagu apsilankyti Marijampolės kurčiųjų organizacijos renginiuose, kuriuose visada daug šypsenų, geranoriškumo. Organizacija yra puikus bendruomeniškumo pavyzdys,  nes organizacijos nariai dalyvauja veiklose, projektuose ir smagiai leidžia  bendruose renginiuose bei išvykose.

„Dėkoju pirmininkei Alai Grigorian už rūpestį ir paramą Marijampolės kurčiųjų bendruomenės nariams, o visiems nariams už gražų bendruomeniškumą. Džiaugiuosi aktyvia jūsų organizacijos veikla. Ačiū už pakvietimą dalyvauti kasmet rengiamame Tarptautinės kurčiųjų dienos paminėjime, kuris ne tik vienija jūsų bendruomenės žmones, bet ir suteikia daug bendravimo džiaugsmo, suteikia galimybe pasigrožėti vis nauja jūsų sukurta menine programa bei naujais darbais“, – sveikindamas susirinkusius, sakė vicemeras Artūras Visockis.

Šventės proga  kurčiuosius taip pat sveikimo Socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas Alvydas Kirkliauskas ir savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Svajonė Rainienė, Marijampolės socialinės pagalbos centro direktorė Vilma Ratkevičienė, svečiai iš Kėdainių kurčiųjų bendruomenės ir kiti bičiuliai .

Tradiciniame kurčiųjų dienos paminėjimo renginyje parodytas gestų kalbos pagalba sukurtas trumpas gražus pantomimos spektaklis, kurį sukūrė dramos būrelio vaidintojai. Buvo parodytas trumpas filmas apie vasarą Marijampolėje vykusį respublikinį kurčiųjų organizacijų Meno festivalį. Po oficialaus renginio visi apžiūrėjo pereitų metų veiklų nuotraukų ir naujai sukurtų darbelių ekspozicijas, bendravo prie kavos puodelio.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE