Marijampolėje vyko verslo konferencija „Sėkmės faktoriai: patirtis ir bendradarbiavimas verslo auginimui”

Ketvirtadienį Marijampolėje vyko verslo konferencija „Sėkmės faktoriai: patirtis ir bendradarbiavimas verslo auginimui”. Išties įdomus ir naudingas renginys subūrė ne vieną pradedantį ar savo veiklą jau išvysčiusį verslininką.

Galimybė užmegzti naudingus kontaktus, sužinoti kokie aspektai lemia verslo sėkmę, išgirsti sėkmingų verslų patirtis – ypač naudinga patirtis apie savuosius verslus galvojantiems žmonėms.

Ypač daug dėmesio sulaukė „Burokėlis ir krapas“ vadovės bei „Beatos virtuvė“ direktorės Odetos Bložienės pranešimas apie verslo istoriją, vertą knygos.

Sveikindamas konferencijos dalyvius Marijampolės savivaldybės vicemeras Paulius Marozas džiaugėsi, kad vyksta tokie renginiai, kuriuose daug dėmesio skiriama smulkiam ir jaunam verslui. Vicemeras akcentavo, kad Marijampolėje pastaruoju metu įsikūrė nemažai naujų organizacijų, dirbančių su verslu, kaip pavyzdžiui Visuomenės ir verslo plėtros institutas, SMART Marijampolė, Sūduva BNI ir „Spiečius“. Šios organizacijos rūpinasi, kad informacijos sklaida verslui būtų kuo lengvesnė. Vicemeras dėkojo konferencijos organizatoriams ir linkėjo konferencijos dalyviams pasisemti kuo daugiau naudingų žinių.

Konferencijos metu savo patirtimi dalijosi Sūduvos BNI, Marijampolės TVIC, Vilkaviškio TVIC, UAB „Mėsos guru“, „STEBKAM“, „Spiečius“, „Kjūtas“, Marijampolės LEZ, Kauno „Žalgiris atstovai.

Konferencijos organizatoriai – UAB „Consultus“, VšĮ Marijampolės turizmo ir verslo informacinis centras „SMART Marijampolė“ ir asociacija „Jaunimo ambasadoriai“.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE