Marijampolės savivaldybės atstovai dalyvavo verslumo konferencijoje Lenkijoje

Spalio 8 d. Marijampolės mero pavaduotojas Paulius Marozas su savivaldybės administracijos atstovais bei verslininkais iš Marijampolės lankėsi Ščučino mieste Lenkijoje.

Įgyvendinant projektą LT-PL-4R-331 „Verslo paramos paslaugų plėtra siekiant verslumo augimo Marijampolės ir Szczuczyn savivaldybėse“, Ščučine buvo organizuojama konferencija ,,Verslų plėtra pasienio regione iki 2030 m. Kodėl verta užmegzti pasienio partnerystes, kokią reikšmę verslui gali turėti bendradarbiavimas su vietos valdžia“. Konferencijos metu abiejų savivaldybių atstovai ir Lietuvos bei Lenkijos verslininkai diskutavo apie verslo plėtros galimybes pasienio miestuose bei kylančias problemas. Taip pat buvo pristatyta Ščučino miesto vizija, ekonominių zonų vystymo perspektyvos.

Projekto metu Marijampolėje bus organizuojami mokymai ir verslumo konsultacijos, įvyks tarptautinė konferencija, mentorystės sesijos, turizmo ir verslo informacinis centras „SMART Marijampolė“ pakvies į naujai įrengtas patalpas, skirtas verslumo skatinimui.

Verslumo konferencija Lenkijoje
Verslumo konferencija Lenkijoje / Marijampolės savivaldybės administracijos nuotr.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE