Marijampolės sporto centras apdovanojo savo geriausius sportininkus

2021 birželio 1d. Marijampolės sporto centro administracija įteikė padėkas už sportinius pasiekimus 40 centro auklėtinių (abiturientų). Padėkas gavo šie sportininkai:

1. MATAS LIUTKEVIČIUS, treneris Karolis Čiupkevičius –
2018 ir 2021 m. Lietuvos jaunimo graikų-romėnų imtynių čempionatų III vietų laimėtojas.
Marijampolės sporto centre „Sūduva“ sportuoti pradėjo 2012 m.;
2. DOVAS KAIRYS, treneris Karolis Čiupkevičius –
2019 m. Lietuvos graikų-romėnų imtynių taurės varžybų III vietos laimėtojas, 2020 m. Lietuvos graikų-romėnų imtynių čempionato VI vietos laimėtojas.
Marijampolės sporto centre „Sūduva“ sportuoti pradėjo 2016 m.;
3. DOMAS KAIRYS, treneris Karolis Čiupkevičius –
2018 m. Lietuvos jaunių graikų-romėnų imtynių čempionato II vietos laimėtojas, 2020 m. Lietuvos graikų-romėnų imtynių jaunimo čempionato V vietos laimėtojas.
Marijampolės sporto centre „Sūduva“ sportuoti pradėjo 2016 m.;
4. POVILAS DUMBLIAUSKAS, treneris Edvardas Vaitulionis –
2020 m. Lietuvos graikų-romėnų imtynių jaunimo čempionato VI vietos laimėtojas.
Marijampolės sporto centre „Sūduva“ sportuoti pradėjo 2019 m.;
5. MARIUS KEMERAITIS, treneris Gintautas Janušauskas –
2018 – 2021 m. Marijampolės apskrities jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatų IV vietos laimėtojas, 2017  -2021 m. Lietuvos jaunučių, jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatų bei 2021 m. lengvosios atletikos federacijos taurės varžybų dalyvis.;
Marijampolės sporto centre „Sūduva“ sportuoti pradėjo 2013 m.
6. NEDAS ČEPLINSKAS, treneriai Gintautas Janušauskas, Vladas Komisaraitis –
2017 – 2019 m. Lietuvos jaunučių, jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatų dalyvis.
Marijampolės sporto centre „Sūduva“ sportuoti pradėjo 2014 m.;
7. JULIJA ŠNIPAITYTĖ, treneriai Gintautas Janušauskas, Vladas Komisaraitis –
2018 – 2019 m. Lietuvos jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatų dalyvė.
Marijampolės sporto centre „Sūduva“ sportuoti pradėjo 2017 m.;
8. JUOZAS BINDOKAS, trenerė Regina Bindokienė –
2017 m. Lietuvos lengvosios atletikos uždarų patalpų jaunučių pirmenybių ir Lietuvos lengvosios atletikos jaunučių trikovių pirmenybių III vietos laimėtojas, 2021 m. Marijampolės apskrities jaunimo lengvosios atletikos čempionato I vietos laimėtojas, 2021 m. Lietuvos lengvosios atletikos čempionate ir Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo čempionate laimėjo ketvirtąsias vietas.
Marijampolės sporto centre „Sūduva“ sportuoti pradėjo 2012 m.;
9. MINDAUGAS VIZGIRDA , treneris Romas Sujeta –
2019/2020 m. TOP SPORT Lietuvos vyrų tinklinio čempionatas – II vieta, 2019 m. Lietuvos jaunimo U20 tinklinio čempionatas – I vieta.;
10. MARIJONAS STANKEVIČIUS, treneris Romas Sujeta –
2019 m. Lietuvos jaunimo U20 tinklinio čempionatas – I vieta.;
11. AGNĖ SIAURUSEVIČIŪTĖ, treneris Vitas Labutis –
2017 m. Lietuvos jaunių šaškių „64“ čempionatas – VII vieta. 2011 – 2016 m. Lietuvos vaikų ir jaunučių šaškių „64“ čempionatų dalyvė.;
12. AUGUSTAS VAŠKEVIČIUS, treneris Rolandas Martinkus –
2015 m. Lietuvos jaunių greitųjų šachmatų čempionatas – III vieta, 2019 m. Lietuvos jaunių žaibo šachmatų čempionatas – IV vieta.;
13. AURA ASTRAUSKAITĖ, trenerė Ela Bajorūnienė –
2017/2018 m. Lietuvos jaunučių merginų U16 krepšinio čempionatas B div. – II vieta, 2015 – 2021 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos vaikų, jaunučių, jaunių čempionatų žaidėja.;
14. VIKTORIJA RAULINAITYTĖ, trenerė Ela Bajorūnienė –
2017/2018 m. Lietuvos jaunučių merginų U16 krepšinio čempionatas B div. – II vieta, 2015 – 2021 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos vaikų, jaunučių, jaunių čempionatų žaidėja.;
15. KAROLINA SVIGLINSKAITĖ , treneris Stasys Žaliabarštis –
2017/2018 m. Lietuvos jaunučių merginų U16 krepšinio čempionatas B div. – I vieta, 2015 – 2021 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos vaikų, jaunučių, jaunių čempionatų žaidėja.;
16. EMILIJA JUREVIČIŪTĖ, treneris Stasys Žaliabarštis –
2017/2018 m. Lietuvos jaunučių merginų U16 krepšinio čempionatas B div. – I vieta, 2015 – 2021 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos vaikų, jaunučių, jaunių čempionatų žaidėja.;
17. AIDA BLAŠKEVIČIŪTĖ, treneris Stasys Žaliabarštis –
2017/2018 m. Lietuvos jaunučių merginų U16 krepšinio čempionatas B div. – I vieta, 2015 – 2021 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos vaikų, jaunučių, jaunių čempionatų žaidėja;
18. TADAS ČEMERKA, treneris Giedrius Kuncevičius –
2018 m. Lietuvos jaunučių ir jaunių sunkiosios atletikos čempionatų III vietų laimėtojas, 2019 m.
Lietuvos sunkiosios atletikos atskirų veiksmų čempionato ir Lietuvos sunkiosios atletikos čempionato II ir III vietų laimėtojas.
Marijampolės sporto centre „Sūduva“ sportuoti pradėjo 2015 m.;                                                                                  19. ARNAS GASIŪNAS, treneris Jonas Janulevičius –
2018 m. – 2019 m. Lietuvos jaunučių ir jaunių iki 17 metų sunkiosios atletikos čempionatų nugalėtojas, 2020 m. Lietuvos jaunimo iki 20 m. sunkiosios atletikos čempionato II vietos laimėtojas.
Marijampolės sporto centre „Sūduva“ sportuoti pradėjo 2016 m.;
20. AUGUSTAS KLIUČINSKAS, treneris Jonas Janulevičius –
2017 m. Lietuvos jaunučių sunkiosios atletikos čempionato nugalėtojas, 2018 – 2019 m. Lietuvos jaunių iki 17 m. sunkiosios atletikos čempionatų I ir II vietų laimėtojas, 2019-2020 metų Lietuvos jaunimo iki 20 m. čempionato ir Lietuvos sunkiosios atletikos čempionato antrų vietų laimėtojas.
Marijampolės sporto centre „Sūduva“ sportuoti pradėjo 2015 m.;
21. ŽILVINAS ŽILINSKAS, Lietuvos nusipelnęs treneris Alvydas Kirkliauskas –
2016-2017 m. Lietuvos jaunučių sunkiosios atletikos čempionatų nugalėtojas, 2018 m. Pasaulio jaunimo vasaros olimpinių sporto žaidynių VII vietos laimėtojas, 2019-2020 m. Lietuvos jaunimo iki 20 metų, Lietuvos sunkiosios atletikos ir Lietuvos atskirų veiksmų sunkiosios atletikos čempionatų nugalėtojas, 2021 m. Europos sunkiosios atletikos čempionato dalyvis ir Pasaulio jaunimo iki 20 m. sunkiosios atletikos čempionato 13 vietos laimėtojas. Lietuvos Olimpinės pamainos rinktinės narys.
Marijampolės sporto centre „Sūduva“ sportuoti pradėjo 2012 m.;
22. IGNAS ANTANAITIS, treneriai Aivaras Žibūda, Gintautas Žibūda –
2019/2020 m. Nacionalinė krepšinio lyga – I vieta, 2017/2018 m. Lietuvos jaunučių U16 krepšinio čempionatas B div. – I vieta, 2018/2019 m. Lietuvos jaunių U17 krepšinio čempionatas A div. – VIII vieta, 2020/2021 m. Lietuvos jaunimo U19 krepšinio čempionatas – V vieta.;
23. ALDAS MOLIUŠIS, treneriai Aivaras Žibūda, Gintautas Žibūda –
2017/2018 m. Lietuvos jaunučių U16 krepšinio čempionatas B div. – I vieta, 2018/2019 m. Lietuvos jaunių U17 krepšinio čempionatas A div. – VIII vieta, 2020/2021 m. Lietuvos jaunimo U19 krepšinio čempionatas – V vieta.;
24. EDVINAS TAMAŠAITIS, treneriai Aivaras Žibūda, Gintautas Žibūda –
2017/2018 m. Lietuvos jaunučių U16 krepšinio čempionatas B div. – I vieta, 2018/2019 m. Lietuvos jaunių U17 krepšinio čempionatas A div. – VIII vieta, 2020/2021 m. Lietuvos jaunimo U19 krepšinio čempionatas – V vieta.;
25. EDVARDAS KRIAUČELIŪNAS, treneriai Aivaras Žibūda, Gintautas Žibūda –
2017/2018 m. Lietuvos jaunučių U16 krepšinio čempionatas B div. – I vieta, , 2018/2019 m. Lietuvos jaunių U17 krepšinio čempionatas A div. – VIII vieta, 2020/2021 m. Lietuvos jaunimo U19 krepšinio čempionatas – V vieta.;
26. MANTVYDAS KALINAUSKAS, treneriai Aivaras Žibūda, Gintautas Žibūda –
2019/2020 m. Nacionalinė krepšinio lyga – I vieta, 2017/2018 m. Lietuvos jaunučių U16 krepšinio čempionatas B div. – I vieta, , 2018/2019 m. Lietuvos jaunių U17 krepšinio čempionatas A div. – VIII vieta, Lietuvos jaunučių rinktinės žaidėjas, 2020/2021 m. Lietuvos jaunimo U19 krepšinio čempionatas – V vieta;
27. GIEDRIUS MICKEVIČIUS, treneriai Aivaras Žibūda, Gintautas Žibūda –
2017/2018 m. Lietuvos jaunučių U16 krepšinio čempionatas B div. – I vieta, 2018/2019 m. Lietuvos jaunių U17 krepšinio čempionatas A div. – VIII vieta, 2020/2021 m. Lietuvos jaunimo U19 krepšinio čempionatas – V vieta.;
28. ALEKSAS MACKEVIČIUS, treneriai Aivaras Žibūda, Gintautas Žibūda –
2017/2018 m. Lietuvos jaunučių U16 krepšinio čempionatas B div. – I vieta, 2018/2019 m. Lietuvos jaunių U17 krepšinio čempionatas A div. – VIII vieta, 2020/2021 m. Lietuvos jaunimo U19 krepšinio čempionatas – V vieta;
29. ARNOLDAS JUOZAITIS, treneriai Aivaras Žibūda, Gintautas Žibūda –
2017/2018 m. Lietuvos jaunučių U16 krepšinio čempionatas B div. – I vieta, 2018/2019 m. Lietuvos jaunių U17 krepšinio čempionatas A div. – VIII vieta, 2020/2021 m. Lietuvos jaunimo U19 krepšinio čempionatas – V vieta;
30. VYGINTAS KASILIAUSKAS , treneriai Aivaras Žibūda, Gintautas Žibūda –
2018/2019 m. Lietuvos jaunių U17 krepšinio čempionatas A div. – VIII vieta, 2020/2021 m. Lietuvos jaunimo U19 krepšinio čempionatas – V vieta.;
31. KASPARAS BRIEDIS, treneriai Aivaras Žibūda, Gintautas Žibūda –
2017/2018 m. Lietuvos jaunučių U16 krepšinio čempionatas B div. – I vieta, 2018/2019 m. Lietuvos jaunių U17 krepšinio čempionatas A div. – VIII vieta, 2020/2021 m. Lietuvos jaunimo U19 krepšinio čempionatas – V vieta.;
32. LUKAS ŠITKAUSKAS, treneriai Aivaras Žibūda, Gintautas Žibūda –
2017/2018 m. Lietuvos jaunučių U16 krepšinio čempionatas B div. – I vieta, 2018/2019 m. Lietuvos jaunių U17 krepšinio čempionatas A div. – VIII vieta, 2020/2021 m. Lietuvos jaunimo U19 krepšinio čempionatas – V vieta.;
33. DOVYDAS NAIDZINAVIČIUS, treneriai Aivaras Žibūda, Gintautas Žibūda –
2017/2018 m. Lietuvos jaunučių U16 krepšinio čempionatas B div. – I vieta, 2018/2019 m. Lietuvos jaunių U17 krepšinio čempionatas A div. – VIII vieta, 2020/2021 m. Lietuvos jaunimo U19 krepšinio čempionatas – V vieta.;
34. MARTYNAS TAMULEVIČIUS, treneriai Aivaras Žibūda, Gintautas Žibūda –
2017/2018 m. Lietuvos jaunučių U16 krepšinio čempionatas B div. – I vieta, 2018/2019 m. Lietuvos jaunių U17 krepšinio čempionatas A div. – VIII vieta, Lietuvos jaunimo U19 rinktinės žaidėjas, Kauno „Žalgirio“ dublerių komandos žaidėjas, 2020/2021 m. Lietuvos jaunimo U19 krepšinio čempionatas – V vieta.;
35. JONAS ANELAUSKAS, treneriai Aivaras Žibūda, Gintautas Žibūda –
2017/2018 m. Lietuvos jaunučių U16 krepšinio čempionatas B div. – I vieta, , 2018/2019 m. Lietuvos jaunių U17 krepšinio čempionatas A div. – VIII vieta, 2020/2021 m. Lietuvos jaunimo U19 krepšinio čempionatas – V vieta.;
36. BENAS LASKEVIČIUS, treneriai Aivaras Žibūda, Gintautas Žibūda –
2018/2019 m. Lietuvos jaunių U17 krepšinio čempionatas A div. – VIII vieta, 2020/2021 m. Lietuvos jaunimo U19 krepšinio čempionatas – V vieta.;
37. IEVA INSODAITĖ, trenerė Irma Gasperavičienė –
2018 m. Lietuvos jaunių sambo čempionato nugalėtoja, 2019 m. Lietuvos jaunimo U-21 dziudo čempionato II vietos laimėtoja.
Marijampolės sporto centre „Sūduva“ sportuoti pradėjo 2014 m.;
38. MANTAS TUPČIAUSKAS, trenerė Irma Gasperavičienė –
2018 m. – 2019 m. Lietuvos jaunių ir jaunimo sambo čempionatų II vietos laimėtojas.
Marijampolės sporto centre „Sūduva“ sportuoti pradėjo 2013 m.;
39. JUSTINA BIRGIOLAITĖ, treneris Edvardas Kedys –
2019 m. Lietuvos jaunių plaukimo čempionato II vietos laimėtoja, 2020 m. Lietuvos jaunimo plaukimo čempionato II vietos laimėtoja. Kandidatė į Lietuvos sporto meistrus.
Marijampolės sporto mokykloje sportuoti pradėjo 2009 m.;
40. ELVIS GOERKIS, treneriai Dalia ir Aurimas Kadūnai –
2016 – 2017 m. Marijampolės jaunių plaukimo čempionatų I ir II vietų laimėtojas.
2016 – 2018 m. Lietuvos jaunučių ir jaunių sporto žaidynių ir plaukimo čempionatų dalyvis.
Marijampolės sporto mokykloje sportuoti pradėjo 2011 m.

MSC inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE