Paroda „Mokykla“ 2017

Lapkričio 24d. Litexpo parodų rūmuose įvyks jau nuo 2011m. rengiama edukacinio pobūdžio paroda „Mokykla“, dedikuota švietimo bendruomenėms. Apskritai žvelgiant, tai viena lankomiausių parodų tarp Litexpo organizuojamų renginių. Vien pirmaisiais parodos metais buvo užfiksuotas 30000 tūkst. lankytojų skaičius.

2016m. buvo užvesta tema bei diskutuojama apie tai, kokia turėtų būti „Gera mokykla“? Visų pirma buvo akcentuojama tai, jog pagrindinis švietimo įstaigos prioritetas turi būti sudarytos sąlygos tikslingam asmenybės vystymuisi, kūrybingumo skatinimas bei pagalba, kuri padėtų atrasti savo pomėgius. Tų metų parodos pažiba buvo mokslo centro iš Estijos „AHHAA“ paruoštas įspūdingas mokslo šou.

Šiais metais parodoje bus toliau analizuojama „Geros mokyklos“ tema. Vienas iš pagrindinių renginio tikslų, skatinti į savo mokymo įstaigą pažvelgti inovatyviau. Pasaulyje sparčiai populiarėja modernūs ugdymo metodai, šių metų parodoje išskirtinis dėmesys bus skiriamas šiuolaikiško mokymosi klausimams. Esminis klausimas: ar visgi Lietuvos mokyklos turėtų likti prie tradicinio ugdymo sistemos, ar vertėtų galvoti apie galimas reformas, kuriomis būtų siekta švietimo bendruomenei įskiepyti „išmanųjį“ mokymąsi ateities kartoms.

Parodos planas per dvi dienas pristatyti daugiau kaip 100 įmonių ir švietimo įstaigų, įvykdyti daugiau, kaip 150 įvairių užsiėmimų mokiniams, pedagogams ir tėvams.

Taip pat parodoje turėsime galimybę susipažinti ir su pažangiausių valstybių vykdoma švietimo sistema. Apie tai pasakos švietimo konsultantė iš Didžiosios Britanijos, pasaulinio bestselerio „Cleverlands: Thesecretsbehindthesuccessoftheworld’seducationsuperpowers“ autorė LucyCrehan.

Paroda vyks lapkričio 24-25 d.

Parengė Gabrielius Povilaitis 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.