Pusryčiuose su meru – socialinių įstaigų ir organizacijų vadovai

Šiandien ryte į susitikimą-pusryčius su savivaldybės meru Povilu Isoda atvyko socialinių įstaigų ir organizacijų vadovai. Jaukioje aplinkoje bendraminčiai dalijosi sukaupta patirtimi ir kaip sekasi vykdyti veiklas šiuo, deja, bet vis dar pandeminiu laikotarpiu. Dauguma jų pripažino, kad sunkumų išties būta, tačiau susitelkus, vieningai pavyksta išspręsti bet kokias kylančias problemas.

Susitikime su įstaigų, organizacijų vadovais dalyvavo savivaldybės meras Povilas Isoda, vicemeras Artūras Visockis, Socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas Alvydas Kirkliauskas, administracijos direktorius Karolis Podolskis, mero patarėja Agnė Pavelčikienė ir Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Svajonė Rainienė. Visi kalbėjusieji sutartinai pasidžiaugė, kad Marijampolėje socialinių paslaugų teikimo sistema išties yra stipri ir puikiai išvystyta. Kiekvienam žmogui, kuriam prireikia pagalbos, ji suteikiama greitai, kokybiškai ir atsižvelgiant į kliento poreikius. Vis besikeičiant aplinkybėms ir pasauliui, kuriame gyvename, tenka taikytis prie pokyčių, diegti modernesnius, naujus darbo metodus, kurie užtikrintų teikiamų paslaugų kokybę labiausiai pažeidžiamiems mūsų bendruomenės nariams.

Socialinių įstaigų ir organizacijų vadovų vardu kalbėjusios Marijampolės specialiųjų socialinės globos namų direktorė Viduta Bačkierienė ir Marijampolės socialinės pagalbos centro direktorė Vilma Ratkevičienė sakė, kad svarbus faktorius, norint pasiekti tikslus ir eiti pirmyn, yra besąlygiškai vieniems kitus palaikyti. Stiprybės ir valios šiame atsakingame ir nelengvame darbe išties reikia labai daug, tad abipusis supratimas ir padrąsinimas, kai to reikia, yra labai svarbu. Abi direktorės pritarė, kad palaikymą iš savivaldybės administracijos visada jaučia, tad ir dirbti tai žinant yra lengviau.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE