Senjorai džiaugėsi bendryste popietėje prie kavos puodelio

Tęsiant gražią tradiciją, Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga Savivaldybės mero Vidmanto Brazio kvietimu, savivaldybės senjorai susitiko popietėje prie arbatos puodelio.

Susirinkusius senjorus pasveikinęs meras džiaugėsi gražiu rudenišku susitikimu ir kvietė pasidžiaugti galimybe praleisti gražų laiką kartu šventinėje popietėje ir nuoširdžiai pabendrauti.

„Ačiū Jums už aktyvų dalyvavimą mūsų bendruomenės gyvenime. Mes kartu turime susitelkti ir siekti, kad būtų pasirūpinta aplinka, kurioje gyvename, kad kiekvienas senjoras turėtų galimybę gyvenimo rudenį praleisti oriai, prasmingai ir įdomiai“-, sakė meras.

Gyvenimo džiaugsmo ir bendrystės, dalintis gerumu senjorams linkėjo ir popietėje dalyvavo mero pavaduotojai Irena Lunskienė ir Povilas Isoda.

„Savo gyvenime matykite kuo daugiau prasmės, daugiau šypsokitės, bendraukite, branginkite kiekvieną gyvenimo minutę. Žmogaus ryšys su žmogumi – tai gyvenimo stiprybė“, – linkėjo I. Lunskienė.

Popietėje skambėjo Laisvalaikio ir užimtumo centro dainų ir šokių ansamblio „Bočių“, vadovaujamo Jono Zakaravičiaus, atliekamos nuotaikingos dainų melodijos, kurias kartu su susitikime dalyvavusiais senjorais dainavo ir savivaldybės vadovai. Prie dainuojančių prisijungė ir Danė ir Juozas Algirdas Jančai pakvietę kartu padainuoti dainų apie rudenį ir prabėgusius gyvenimo metus.

Senjorai dėkojo Savivaldybės merui Vidmantui Braziui už pakvietimą antrus metus susitikti Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną pabendravimui prie kavos arbatos puodelio ir linkėdami, kad ši tradicija būtų tęsiama, žadėjo į kitas popietes pasikvieti daugiau savo artimųjų, draugų ir bičiulių.

Viešųjų ryšių tarnyba

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE