Spalvinga dovana ,,Iš už sienos“ puošia Marijampolės pataisos namų sieną

Prieš keletą dienų prasidėjęs socialinis projektas ,,Iš už sienos“ ryškia nuotaika nuspalvino Marijampolės pataisos namų sienas. Piešinio autorius – šiuo metu atliekantis bausmę Marijampolės pataisos namuose, džiaugiasi turėjęs galimybę sukurti meninę dovaną gimtajam miestui. Savo talentą atradęs Ričardas neįsivaizduoja savo gyvenimo be meno.

Pasak autoriaus, šis piešinys susideda iš daug vitražinių elementų, sukuriančių senų pastatų, skambančių varpų ir į ateitį skriejančio arklio traukiamo vežimo vaizdus. Varpai simbolizuoja saugumą, perspėjimą apie negandas, senieji pastatai – istoriją, o į ateitį skriejantis kinkinys – naują pradžią, pokytį ir virsmą.

Esame dėkingi VšĮ „Visuomenės ir verslo plėtros institutas“ komandos sieloms – Vladui Polevičiui ir Aistei Rutkauskienei – bei savanoriams iš Marijampolės, Italijos, Graikijos bei Ispanijos, be kurių Ričardas turbūt būtų užtrukęs ne vieną savaitę.

Kad ir kokia graži būtų pataisos namų siena, svarbiausiai šiame projekte tai, kad gyventojai galės pamatyti, kad ir „už sienos“ gyvena talentai, mokantys kurti, mokytis, keistis ir tobulėti.

Marijampolės pataisos namų / Kalėjimų departamento inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE