Tautkaičių klojimo teatro kieme – naujos sūpynės mažiesiems

Garsusis Tautkaičių klojimo teatro „Gegnė“ kiemas  ir jo prieigos kasmet praturtėja naujomis skulptūromis bei kitais liaudiškais  puošybos elementais.  Baigtas įgyvendinti dar vienas gražus projektas „Vaikystės medinukai“, finansuojamas iš Marijampolės savivaldybės  administracijos Kultūros programos. Projekto įgyvendinimo metu klojimo teatro „Gegnė“ teritorijoje medžio drožėjai Alvydas Miliauskas ir Artūras Zienka bei Raimundas Leščinskas iš Alytaus sukūrė vaikams naujas ir sutvarkė buvusias sūpynes.

Apžiūrėti baigtas pastatyti skulptūras gražias teatro tradicijas puoselėjančiame ir gausiai lankytojų sulaukiančiame „Gegnės“ bendruomenės kieme apsilankė savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis.

„Džiaugiuosi, kad ilgametės Tautkaičių klojimo teatro draugijos „Gegnė“ vadovės ir klojimo teatro tradicijų puoselėtojos Onutės Miliauskienės iniciatyva „Gegnės“ aplinkoje kasmet daugėja dailių medžio skulptūrų, pavėsinių, gėlynų. Vaikams prieš penkiolika metų sukurtos sūpynės tikrai buvo senos ir nesaugios, todėl labai sveikintina, kad inicijuotas projektas, kurio metu suremontuotos senosios ir atsirado dar naujų sūpynių mažiesiems lankytojams. Sukurtos sūpynės ir skulptūros iš medžio yra patraukiančios vaikų dėmesį, praktiškos ir funkcionalios,  todėl  atvykę vaikai ar  šeimos su  vaikais tikrai galės smagiai praleisti laiką“, – sako mero pavaduotojas Artūras Visockis.

Tautkaičių klojimo teatro kiemas ir puikiai išpuoselėta aplinka vis labiau vilioja čia atvykti ne tik besidominčius teatro tradicijomis, bet ir užsukti pasidžiaugti liaudies motyvų ir vaikiškų personažų skulptūromis, pasisupti sūpynėmis ir pasimėgauti kitais patraukliais  elementais, kurie įdomūs ir  vaikams, ir suaugusiems.

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE