Tavo sugrįžimo istorija gali būti tarp šimto tautiečius įkvepiančių istorijų

Ar tikrai esame tik „išsivaikštanti šalis“? Lietuvos 100-mečio proga besiruošiant apdovanojimų renginiui „Kryptis Lietuva“, kuris vyks šių metų lapkričio mėnesį, norima visuomenei plačiau pristatyti grįžtančiųjų gyventi į Lietuvą istorijas ir taip paneigti šį vis dar gajų mitą. Gal ir Tu esi tas, kuris gali pasidalinti savo asmenine istorija ir iniciatyva, paskatinusia sugrįžti iš svetur į Tėvynę, padėjusia čia įsitvirtinti, ir būti už tai apdovanotas.

Šiuo tikslu planuojama „100 sugrįžusiųjų istorijų“ kampanija. LR Vyriausybės kanceliarija ieško žmonių regionuose, kurie sugrįžo ir turi, ką pasakyti kitiems. Visi dalyvavusieji bus pakviesti į „Kryptis Lietuva“ apdovanojimams skirtą iškilmingą vakarą.

Savo sugrįžimo istorija kviečiame dalintis ne tik žinomus žmones, bet ir visus, kurie įgijo patirties užsienyje. Ypatingai siekiama išryškinti regionuose esančias NVO, pilietines, verslo, valstybines iniciatyvas, kurios padeda migrantams sugrįžti ir integruotis Lietuvoje. Planuojama identifikuoti ne tik praėjusiais metais išryškėjusias, bet ir naujai susikūrusias iniciatyvas, į jas atkreipti dėmesį, kad ketinantys grįžti tautiečiai žinotų, kur gali kreiptis.

Galimų pašnekovų kontaktų organizatoriai laukia iki liepos 20 d.

Kristijanas Kaminskis
Projekto asistentas

„Renkuosi Lietuvą”
Tarptautinė migracijos organizacija 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas