Valstybės ir „Tautiškos giesmės“ dieną minėkime kartu Sūduvos sostinėje

Liepos 6 d. kviečiame kartu paminėti Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir „Tautiškos giesmės“ dieną Marijampolėje – Sūduvos sostinėje.
„Liepos 6-oji – Valstybės – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo diena yra reikšminga kiekvienam lietuviui, kiekvienam iš mūsų. Kviečiu visus aktyviai dalyvauti renginiuose, o vakare susirinkime J. Basanavičiaus aikštėje kartu su visais pasaulio lietuviais giedoti „Tautišką giesmę“ ir tapkime viena didele bei vieninga bendruomene, išreikšdami pilietiškumą, pagarbą bei meilę savo šaliai. Švęskime šią iškilią dieną visi kartu ir būkime vieningi“, – kviečia Marijampolės meras Povilas Isoda.
Šiai ypatingai šventei, prisimenant šalies istoriją, skirta renginių programa prasidės 12 val. bendra malda už Tėvynę Šv. arkangelo Mykolo bazilikoje. Šv. Mišiose giedos Marijampolės kultūros centro Česlovo Sasnausko choras.
13 val. Kultūros centras kviečia į Liaudies amatų miestelį Poezijos parke, skirtą audėjos Kostancijos Bočienės 100-mečiui.
Vakare marijampoliečiai ir miesto svečiai laukiami J. Basanavičiaus aikštėje.
20 val. skambės „Šv. Jurgio meno sezono“ koncertas „Tenoriada“, kuriame dalyvaus Vilniaus lengvosios muzikos orkestras (vad. Ugnius Vaiginis) ir solistai: Vaidas Vyšniauskas, Edmundas Seilius, Kęstutis Alčiauskis, Audrius Rubežius, Antanas Zakarauskas ir jaunieji Lietuvos tenorai.
21 valandą susirinkime pasipuošę tautiškais kostiumais ar geltonos, žalios ir raudonos spalvų rūbais, nešini Lietuvos trispalvėmis kartu su visais pasaulio lietuviais giedoti „Tautišką giesmę“.
Šventinę dieną renginiai ir tradicija tapęs visuotinis „Tautiškos giesmės“ giedojimas vyks ir savivaldybės miesteliuose, kaimiškose seniūnijose bei bendruomenėse.
Liepos 6-osios renginiai Marijampolėje
       Liepos 6-osios renginiai Marijampolėje / Organizatorių nuotr.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE