Viešojo transporto laukimo paviljonai saugesni ir patogesni

Marijampolės savivaldybės administracija įgyvendina projektą „Darnaus judumo priemonių diegimas Marijampolės mieste“. Pirmieji vykdomi projekto darbai – dvylikos mieste esančių viešojo transporto laukimo paviljonų pritaikymas specialiųjų poreikių turintiems asmenims, jau beveik pabaigti. Greta viešojo transporto laukimo paviljonų buvo sumontuotas įspėjamasis bei vedimo paviršius, kuris padės užtikrinti, kad specialiųjų poreikių turintiems asmenims būtų saugiau ir patogiau gauti kokybiškas susisiekimo paslaugas.
„Siekiame, kad kuo daugiau viešųjų erdvių ir vietų būtų patogios ir saugios visiems savivaldybės gyventojams. Vienas iš prioritetų – užtikrinti saugų ir patogų judėjimą visiems gyventojams, nepriklausomai nuo jų amžiaus ar poreikių. Ypatingas dėmesys yra skiriamas specialiųjų poreikių turintiems asmenims. Kad jiems judėjimas miesto gatvėmis būtų saugus ir kokybiškas, šalia dvylikos viešojo transporto laukimo paviljonų buvo sumontuoti įspėjamieji, iškilūs geltonos spalvos paviršiai, kurie iškart perspėja, kad artėjama prie gatvės ir reikia būti budriam. Norime, kad mieste visi turėtų vienodas galimybes laisvai, nevaržomai judėti. Darnaus judumo priemonių numatyta ir daugiau, tad čia sustoti nesiruošiame. Gyventojų saugumas ir patogus judėjimas visada buvo svarbus aspektas, įgyvendinat bet kokį projektą ir jį pritaikant prie viso miesto bendro įvaizdžio“, – pasakoja savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis.
Specialiųjų poreikių turintiems žmonėms pritaikyti šie viešojo transporto laukimo paviljonai: „Miesto sodas“ (Vytauto g. kairėje ir dešinėje pusėse), V. Kudirkos g. dešinėje pusėje, PC „Maxima“ (Dariaus ir Girėno g. dešinėje pusėje), Autobusų stotis (Stoties g. dešinėje pusėje), Sūduvos gimnazija (R. Juknevičiaus g. dešinėje pusėje), PC „Maxima“ (V. Kudirkos g. kairėje pusėje), „Žalia stotelė“ (Gedimino g. dešinėje ir karėje pusėse), J. Dailidės g. (J. Dailidės g. kairėje pusėje), PC „IKI“ (Vilkaviškio g.). Likęs pritaikyti tik vienas viešojo transporto laukimo paviljonas Mokolų g. kairėje pusėje, kur yra autobusų apsisukimo vieta.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos inf. 

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE