3 pagrindiniai nagų priežiūros patarimai

Kai kurioms moterims nagų priežiūra yra labai svarbus žingsnis grožio rutinoje. Dėmesio nagams kiekvieną dieną skirti nėra būtina, tačiau vertėtų prisiminti kelis pagrindinius principus, kuriais vadovaujantis ilgainiui nagai atrodys daug sveikesni ir stipresni.

Prižiūrėkite savo mitybą

Puikiai žinome, kad mūsų kūnas yra vizuali vidinės būsenos reprezentacija. Tai, ką valgome, smarkiai atliepia ne tik odos išvaizda, bet ir konkrečiai nagų būklė. Norinčioms ir norintiems gražių ir švelnių rankų bei tvirtų nagų vertėtų į savo mitybą įtraukti daugiau paukštienos bei žuvies. Šiuose produktuose gausu baltymų, kurie padeda tvirtą pagrindą puikiai nagų būklei. Tuomet vertėtų mėgautis įvairiais vaisiais ir uogomis. Išnaudokite sezoniškumą – valgykite braškes, mėlynes ar šilauoges. Uogose gausu antioksidantų bei vitamino C, kurie ne tik padeda tvarkytis su odos problemomis, bet ir padeda nagams augti sveikti greičiau (pavyzdžiui, po gelinio manikiūro nuėmimo procedūros). Taip pat nagai neretai būna vienas aiškiausių indikatorių, kad kūnui trūksta magnio. Šią problemą išnaikinti galite į racioną įtraukdami tokius riešutus kaip migdolai arba anakardžiai.

Venkite drėgmės

Viena iš pagrindinių klaidų, kurią daro dauguma žmonių, norinčių dailių nagų, yra didelės investicijos į manikiūrus ir visokias neįprastas priemones. Žinoma, tai svarbu, tačiau daugiau dėmesio reikėtų skirti sąmoningumui kasdienybėje. Nagai, kurie kasdien mirksta vandenyje, pradeda staigiai silpnėti ir yra labai pažeidžiami. Dėl šios priežasties tvarkantis namus ar plaunant indus vertėtų mūvėti gumines pirštines, kurios apsaugos ne tik nagus, bet ir jautrią rankų odą. Nepamirškite, jog drėgnoje terpėje (dažnai po nago plokštele) yra palanku veistis įvairioms bakterijoms, kurios gali pažeisti tvirtą nagą ir sugadinti bet kokius manikiūro planus.

Rinkitės kokybiškas priemones manikiūrui

Manikiūro priemonės yra puiki investicija. Juk jų nebūtina pirkti daug, svarbiausia žinoti, kam reikia išleisti daugiau pinigų. Paprastam ir tvarkingam manikiūrui užtenka tikrai nedaug – tvirtos stiklinės dildės, žirklučių, žnyplučių nagų odelėms, nagų lako ir jo valiklio. Aišku, jog ruošiantis namų sąlygomis atlikti gelinį manikiūrą reikia apmąstyti daugiau. Bet kokiu atveju, pasirinkdami kokybiškas pagrindines priemones ir įrankius nesuklysite. Pirkite tokius nagų priežiūrai skirtus daiktus, kuriuos galėsite naudoti net kelis metus. Pavyzdžiui, rinkitės stiklinę dildę, kuri laikosi daug ilgiau nei įprasta, o ir nepažeidžia pačio nago. Tas pats galioja apatiniam ir viršutiniam nagų lako sluoksniams. Tai Jūsų manikiūro pagrindas, leidžiantis mėgautis susikurtu tvarkingu vaizdu kur kas ilgiau nei įprastai. Atminkite, jog manikiūro priemonės turi būti kokybiškos ne tik tam, kad nereikėtų dažnai persidarinėti manikiūro, bet ir tam, jog palaikytumėte savo nagus sveikus.

Print Friendly, PDF & Email
Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE