Aktyvaus poilsio mėgėjams Gudeliuose – paplūdimio tinklinis

Viena iš devynių Marijampolės savivaldybės seniūnijų – Gudelių seniūnija –  pastaruoju metu nuolat gražėja, čia vykdomi infrastruktūros tvarkymo projektai ir kiti patraukliai aplinkai kurti skirti darbai.

Vien šių metų pradžioje Gudeliuose  pradėtas įgyvendinti didelės apimties vandentvarkos projektas, kurio metu bus nutiesta net 5,39 km nuotekų surinkimo tinklų, prie kurių prisijungs 105 būstai. Marijampolės savivaldybės kartu su UAB „Sūduvos vandenys“ įgyvendinamo europinio projekto metu taip pat bus nutiesti ir vandens tiekimo tinklai bei pastatyta nuotekų valykla.

tinklinio aikštelė gudeliaiSeniūnijos seniūnas Žydrūnas Krulikas džiaugiasi matydamas progresą vandentvarkos tvarkyme, tačiau sako, kad vien tik ties šiais darbais neapsistoja. „Gudelių miestelio šiauriniame pakraštyje yra daugelio gyventojų ir miestelio svečių pamėgtas Ivoniškio ežeras. Matydami, kad jis tampa traukos objektu, norime jo prieigas padaryti dar patrauklesnes ir patogesnes. Prieš keletą metų prie ežero suformavus žemės sklypą ir sutvarkius visus reikalingus dokumentus, tvarkyti aplinką ir joje įrengti naujas erdves pasidarė kur kas lengviau. Praėjusiais metais seniūnijos iniciatyva prie ežero buvo įrengtos persirengimo kabinos. O dabar čia įrengiama paplūdimio tinklinio aikštelė. Siekiame sutvarkyti aplinką taip, kad atvykus čia būtų galima ir pailsėti, ir aktyviai praleisti laisvalaikį“.

Pasak seniūno, paplūdimio tinklinio aikštelės formavimo metu nuimamas augalinis sluoksnis puikiai pasitarnaus, jo išmesti ar kitaip sunaikinti tikrai nereikės. „Planuojame, jog augalinį sluoksnį panaudosime vykdomo vandentvarkos projekto metu pažeistoms žaliosioms zonoms atstatyti. Pridedama žolė suaugs su esančia ir niekas net nepastebės kasimo pėdsakų. Stengiamės išnaudoti visus resursus, kad galėtume džiaugtis tvarkinga ir akiai patrauklia aplinka“.

Planuojama, kad paplūdimio tinklinio aikštelė gudeliškius ir atvykusiuosius pasitiks jau vasaros sezono metu.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE