Atnaujinta dar viena krepšinio aikštelė

Atnaujinta krepšinio aikštelė / Marijampolės savivaldybės administracijos nuotr.

Krepšinio mėgėjai gali džiaugtis dar viena atnaujinta šio sporto erdve Marijampolėje.

„Sporto infrastruktūrai savivaldybės skiriamas dėmesys nemažėja ir nemažės“, ­– teigia savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis, šiandien kartu su Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus l. e. p. vedėju Nerijumi Mašalaičiu, apžiūrėjęs atnaujintą krepšinio aikštelę Pašešupio parko teritorijoje.

Savivaldybėje yra kultivuojama daug įvairių sporto šakų, tačiau pastebima, kad krepšinis yra vienas iš populiariausių. Dažnai ne tik šiltuoju metų laiku, bet ir orams pravėsus laisvą krepšinio aikštelę rasti yra nelengva užduotis, nes jose jau su kamuoliu rankose bėgioja kiti šios sporto šakos entuziastai. Tad siekiama su lig kiekvienais metais atnaujinti viešąsias sporto zonas.

„Mūsų užduotis išlieka ta pati – ir toliau kurti šiuolaikinius standartus atitinkančią sporto infrastruktūrą, kad sportuoti būtų malonu ir patogu. Šioje neseniai atnaujintoje aikštelėje buvo nutiesta nauja guminė danga, kuri bus kur kas patogesnė ir saugesnė žaidėjams nei prieš tai čia buvęs aptrupėjęs asfaltas. Kaip ir priklauso krepšinio aikštelėje buvo nubraižytos naujos ryškios linijos. Tad tikimės, kad ši aikštelė bus taip pat aktyviai naudojama, kaip ir kitos esančios mieste“, – sako A. Visockis.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE