Aukštos kokybės užuolaidų bėgeliai

Reikalingi užuolaidų bėgeliai? Tai gali būti puiki alternatyva karnizams, kuomet viskas sukuriama ir įgyvendinama daug paprasčiau. Bėgeliai užuolaidoms yra beveik nepastebimi ir nekrenta į akis, todėl tai puikus sprendimas nenorintiems ilgai sukti galvos dėl jų pritaikymo prie kambario interjero. Skaitykite toliau ir sužinokite apie užuolaidų bėgelius bei atraskite platų, įvairius poreikius atitinkantį jų pasirinkimą.

Didžiausi užuolaidų bėgelių privalumai

Užuolaidų bėgeliai idealiai tiks tuomet, kai nenorite karnizų. Juos paprasta ir nesunku sumontuoti, jie išlieka beveik nepastebimi kambario interjere. Kartais galima sumontuoti užuolaidų bėgelius taip, kad jų išvis nesimato, todėl susidaro toks įspūdis, tarsi užuolaidos kabėtų ore. 

Rinktis užuolaidų bėgelius yra šiuolaikiškas ir daugelio pirkėjų itin mėgstamas sprendimas. Montuoti šią detalę idealiai tiks moderniose patalpose, visur, kur siekiama paprastumo ir minimalizmo. Priešingai, negu sunkūs karnizai, kuriuos reikia derinti pagal spalvą, bėgeliai visiškai nieko nereikalauja.

Užuolaidų bėgelius labai tinka rinktis kuomet patalpos nedidelės ir reikia sutaupyti vietos. Dar vienas didelis šių detalių privalumas yra tas, jog traukant užuolaidas nekyla jokio triukšmo. Bėgeliai veikia tyliai, tačiau labai efektyviai, užuolaidas patogu reguliuoti. 

Dar kartą trumpai peržvelkime, kodėl verta įsigyti užuolaidų bėgelius:

  • lengvas ir greitas montavimas;
  • erdvės pojūtis ir lengvumas;
  • nesunku paslėpti;
  • nekelia triukšmo;
  • tinka žemoms luboms;
  • tinka net itin dideliems langams;
  • kainuoja pigiau, nei karnizai.

Aukštos kokybės gaminiai

Bėgeliai užuolaidoms dažniausiai yra gaminami iš aliuminio. Tai lengvas, tačiau itin tvirtas metalas, kuris yra ilgaamžis ir pasižymi aukšta kokybe. Visi gaminiai kuriami tik pagal aukščiausius standartus, naudojant modernias technologijas. Pirkdami internetu atrasite daugybę puikios kainos pasiūlymų su akcija ir galėsite įsigyti pigiau, nei įprastai, tad nepraleiskite savo šanso, kuris gali pasitaikyti bet kada!

Daugybė nuostabių „Gustindecor“ interjero dizaino idėjų vienoje vietoje! Kartu su patyrusių dizainerių pagalba greitai bei lengvai atrasite Jums labiausiai tinkamus interjero sprendimus.

Užuolaidų bėgeliai bus vienas geriausių pasirinkimų tvirtinant užuolaidas. Įsigykite kokybiškų interjero elementų geromis kainomis!

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE