Batutų parkas vėl Marijampolėje

Praėjusį savaitgalį Marijampolėje, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje, J. Totoraičio progimnazijos stadione, vilniečių UAB „Emovents“ įrengė batutų parką mažiesiems ir ne tik.

Pasak minėtos įmonės bendrasavininko Rolando Valaičio, per tris dienas batutų parką aplankė apie tūkstantis marijampoliečių. Ir tai visai neblogai, turint galvoje, kad daugelis žmonių išsiilgę gamtos, nuvarginti karantino su šeimomis patraukė į gamtą bei prie vandens telkinių.

batutų parkas MarijampolėKadangi UAB „Emovents“ turi įsigijusi daug pramogoms skirtos įrangos, tad analogiški batutų parkai savaitgalį veikė Radviliškyje, Karklėje, Jurbarke. Sezono metu batutų atrakcionai aplanko maždaug keturiasdešimt šalies miestų. Beje, įranga po kiekvieno savaitgalio parvežama į bazę Vilniuje, sutvarkoma, išvaloma ir tinkamai supakuojama bei kitaip paruošiama tolimesniam naudojimui. Atvykę į vietą batutų parko darbuotojai atrakcionus paruošia naudojimui per tris valandas, o baigus darbą jie per dvi su puse valandos vėl sukraunami į transporto priemones ir iškeliauja.

Pašnekovas teigė, jog didžiausiu populiarumu tarp vaikučių pasižymi „Kakės Makės“ batutų atrakcionas. O lankytojų parke daugiausia sulaukiama rytinėmis ir vakarinėmis valandomis, kai oro temperatūra būna bent šiek tiek žemesnė. Atėjusių pasilinksminti patogumui, taip pat taupant jų pinigus (kas labai svarbu), stengiamasi surinkti kuo didesnę lankytojų grupę ir vaikučiai sumokėję po aštuonis eurus parke gali pramogauti visą valandą.

Rolandas Valaitis, pasakodamas apie atrakciono kaštus minėjo, kad batutų parką pripučiantys elektros varikliai per dieną viešnagės Marijampolėje sunaudojo apie 18 kilovatų elektros energijos. Palyginimui tiek jos reikėtų trims elektromobiliams „Tesla“ kelionei iš Vilniaus į Klaipėdą ir atgalios. Taip pat į didžiausią Sūduvos miestą iš sostinės atvežta apie trys tonos įrangos ant kurios vienu metu galėjo šokinėti apie 120 vaikučių, beje, ši įranga pakankamai patvari, pritaikyta ir suaugusiems. Jie su savo mažosiomis atžalomis nemokamai, taip pat galėjo pašokinėti ant batutų ir taip tarsi sugrįžti į tolimą vaikystę.

Vytautas Karsokas

Autoriaus nuotraukose batutų parko Marijampolėje vaizdai

Sūduvos gidas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE