Birštono ir Vilkaviškio rajono vadovai dalinosi patirtimi

Kovo 14 d., Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė ir Administracijos vadovai susitiko su Vilkaviškio rajono savivaldybės meru ir savivaldybės atstovais.

Susitikime dalyvavo Vilkaviškio r. savivaldybės meras Algirdas Neiberka, mero pavaduotojas Kazys Kiaulakis, administracijos direktorius Vitas Gavėnas ir direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė.

Susitikimo metu Birštono merė pristatė Birštono kurortą, jo unikalumą, šiuo metu įgyvendinamus projektus ir ateities planus, idėjas. Birštono ir Vilkaviškio r. savivaldybių vadovai pasidalijo patirtimi apie Administracijos, Tarybos veiklą, aptarė investicijų, verslo, turizmo, kultūros, miestų komunikacijos ir įvaizdžio sritis.

Svečiai iš Vilkaviškio lankėsi Birštono turizmo ir kultūros objektuose, apžiūrėjo naujausius sveikatinimo ir SPA centrus. Vilkaviškio r. savivaldybės atstovai teigė, jog Birštonas pastaraisiais metais keitėsi, atsinaujino, čia įgyvendinta daug projektų, pritraukta privačių investicijų. Abiejų savivaldybių vadovai sutarė ir toliau bendrauti ir bendradarbiauti, dalintis patirtimi turizmo, kultūros, miestų komunikacijos srityse.

 

Vilkaviškio r. savivaldybės inf.

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.