„BnP Finance“ nebeteiks trumpalaikių kreditų

Nuo sausio 15 d. alternatyvaus finansavimo bendrovė „BnP Finance“, valdanti vartojimo paskolų asmenims prekės ženklus „Bobutės paskola“ ir „Pop kreditas“, nebeteikia trumpalaikių kreditų 10 ir 20 d. laikotarpiams. Tokį bendrovės sprendimą lėmė pasirinktas verslo modelis – teikti tik ilgalaikes paskolas ir skatinti klientus planuoti savo biudžetą, finansinių įsipareigojimų vykdymui skiriant tik nedidelę dalį mėnesio pajamų.

Praėjusiais metais „BnP Finance“ išdavė 2700 vnt. trumpalaikių (10 ir 20 d.) kreditų, kurių bendra suma siekė  289 350 Eur. 2015 m. pabaigoje šie kreditai sudarė labai mažą bendrovės išduodamų paskolų dalį – tik 1,02 proc. viso paskolų portfelio.

„Jaučiame sumažėjusį klientų poreikį skolintis 10 ar 20 d. laikotarpiui, todėl nusprendėme orientuotis į ilgalaikes paskolas. Jau kurį laiką klientams, vėluojantiems grąžinti pasiimtus trumpalaikius kreditus, pasiūlydavome juos konvertuoti į ilgalaikius ir mokėti ne tik palūkanas, tačiau grąžinti ir dalį paskolos. Dabar iš karto siūlysime šį modelį“, – teigia „BnP Finance“ direktorė Aiva Remeikienė.

Nuo šiol „Bobutės paskola“ teikia vartojimo kreditus asmenims iki 4000 Eur 1–48 mėn. laikotarpiui, o „POP kreditas“ – iki 3000 Eur 1–36 mėn. laikotarpiui.

„BnP Finance“ – alternatyvaus finansavimo bendrovė, teikianti įvairias finansines paslaugas privatiems asmenims ir verslui. 2015 m. bendrovės portfelis siekė 10,85 mln. Eur. „BnP Finance“ veiklą prižiūri Lietuvos bankas, bendrovės obligacijomis prekiaujama alternatyviojoje „First North“ rinkoje, kurią valdo „Nasdaq“. Kompanija įkurta 2009 m.

 

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE