„Bolt“ paspirtukai atkeliauja į Marijampolę

Jau nuo rytojaus po miestą marijampoliečiai galės keliauti patogiai ir ekologiškai! Miesto meras Povilas Isoda savo socialinio tinklo Facebook paskyroje miestelėnams šiandien pranešė, kad š Marijampolę atkeliauja net 100 „Bolt“ paspirtukų. Negana to, startuoja ir „Bolt Food“ programėlė, kurios dėka maistas į namus bus pristatomas dar patogiau.

„Marijampolė darniam judumui skiria ypač daug dėmesio: nuolat ir intensyviai plečiame bei atnaujiname dviračių takus, įrengėme elektromobilių įkrovimo stoteles, taršius autobusus keičiame į aplinkai draugiškus. – sakė P. Isoda. – Todėl labai džiaugiuosi, kad vis populiarėjanti paspirtukų nuoma atkeliauja į Marijampolę, o galimybė bet kada pasinaudoti patogia „Bolt“ elektrinių paspirtukų paslauga paskatins marijampoliečius vis dažniau automobilius palikti namuose ir naudotis šia alternatyvia transporto priemone“.

100 paspirtukų marijampoliečiai ir miesto svečiai galės rasti ne tik miesto centre ir lankytinose vietose, bet taip pat ir miegamuosiuose bei pramonės rajonuose.

Nuo balandžio 8 dienos kartu su paspirtukų nuoma į Marijampolę atkeliauja ir „Bolt Food“ programėlė. Maistas į namus pas miestelėnus keliaus iš 10-ies kavinių ir restoranų. „Šiuo laiku, kai viešojo maitinimo įstaigos maistą gamina tik išsinešimui, esame vienas iš septynių Lietuvos miestų, kuriame „Bolt food“ suteikia joms galimybę greičiau pasiekti savo klientus“, – savo Facebook paskyroje rašė meras.

 

Sūduvos gidas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE