Bus gerinama ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigos infrastruktūra

Kazlų Rūdos savivaldybėje nepakankamai išvystyta ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų infrastruktūra, todėl susiduriama su ugdymo vietų trūkumo problema. Kazlų Rūdos vaikų lopšelis-darželis „Pušelė” yra vienintelė tokio tipo ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaiga savivaldybės teritorijoje, kurią lanko ne tik Kazlų Rūdos miesto, bet ir aplinkinių kaimų vaikai. Esamos lopšelio-darželio „Pušelė” patalpos yra perpildytos ir eilėje į jį patekti laukia 40 vaikų. Dėl šios priežasties yra išreikštas darželio administracijos poreikis didinti grupių skaičių, įkuriant naujas erdves šalia esančiame pastate (Vytauto g. 58), kuris yra nenaudojamas, nes esamose patalpose plėstis galimybių nėra.
Projekto pavadinimas: Ikimokyklinio ugdymo paslaugų plėtra Kazlų Rūdoje
Projekto tikslas – didinti Kazlų Rūdos vaikų lopšelio-darželio „Pušelė” veiklos efektyvumą, įrengiant naujas edukacines erdves bei aprūpinti priemonėmis, skatinančiomis vaikų kūrybiškumą ir savireguliaciją.
Įgyvendinus projektą, pagerėtų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo prieinamumas. Šiuo metu vyksta projekto paraiškos derinimas su Centrine projektų valdymo agentūra.
Viešas susirinkimas dėl Gyvenamosios paskirties pastato, Vytauto g. 58, Kazlų Rūdoje rekonstravimo ir paskirties keitimo į mokslo-vaikų lopšelį (techninis projektas) vyks 2019 m. vasario 15 d. 16:00 Atgimimo g. 12, Kazlų Rūda, 2 aukšte, didžiojoje salėje.

 

Kazlų Rūdos savivaldybės informacija
Jums gali patikti

Komentavimas negalimas