Būsto pritaikymas neįgaliesiems Kazlų Rūdos savivaldybėje

2018 metams Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Kazlų Rūdos savivaldybei būsto pritaikymui neįgaliesiems finansuoti skyrė 6411,18 eurus t.t. 2009,64 Eur vaikams su sunkia negalia.

Būsto pritaikymo išlaidos yra dengiamos iš valstybės ir savivaldybės biudžeto lėšų. Vienam būstui pritaikyti reikalingoms faktinėms išlaidoms yra skiriama: iš valstybės biudžeto lėšų ne daugiau kaip 60 proc., iš savivaldybės biudžeto lėšų ne mažiau kaip 40 proc.
2018 m. buvo atlikti darbai ir pritaikyti 2 būstai Kazlų Rūdos mieste ir vienas būstas neįgaliam vaikui Subačiškių k., Plutiškių seniūnijoj. Savivaldybė būstų pritaikymui skyrė 4539,32 Eur.
Informuojame, kad kiekvienas neįgalusis, kurio judėjimo ir apsitarnavimo funkcijos sutrikusios ir kuris negali laisvai patekti į būstą ir jame judėti, gali kreiptis į gyvenamosios vietos savivaldybę, pateikdamas savivaldybės administracijai raštu laisvos formos prašymą pritaikyti būstą, kuriame jis gyvena.
Būsto pritaikymas apima neįgaliojo gyvenamo būsto patalpų minimalų pertvarkymą, smulkius remonto darbus. Būsto pritaikymo darbų išlaidos dengiamos iš valstybės ir savivaldybių biudžetų 100 procentų.

 

Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos informacija.

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas