Cukraus fabriką užvaldys aistringa Tango muzika

Žinomо operos atlikėjo Edmundо Seiliаus organizuojamas Šv. Jurgio meno sezonas įgavo pagreitį Marijampolėje. Muzikos gurmanus jau žavėjo maestro Virgilijus Noreika, Asta Krikščiūnaitė, Kristina Zmailaitė, Evelina Sašenko, Jeronimas Milius, Rafailas Karpis ir kiti žinomi atlikėjai.

Galima tai vadinti dovana marijampoliečiams ir miesto svečiams, nes visi koncertai skamba nemokamai ir yra atviri kiekvienam norinčiam. Festivalio rėmėjas „Arvi“ įmonių grupė suteikė meno sezonui ypatingą prieskonį. Vienas iš koncertų vyks „Arvi“ įmonių grupei priklausančiame Marijampolės cukraus fabriko senajame angare – cukraus sandėlyje. Tai didžiausia uždara salė Marijampolėje.

Birželio 11 d., 18.00 val. įvyksiantis koncertas „Tango aistros” senas fabriko erdves užvaldys aistringa muzika, gimusia Pietų Amerikoje. Kavos, cukrašvendrių ir karšto oro mišinys užaugina ugningo būdo, bet jautrius žmones, todėl jų kuriama muzika tikrai nepaliks abejingų. Skambės A. Piazzolla ir kitų meistrų šedevrai. Akordeonu grieš Romas Morkūnas, gros VDU kamerinis orkestras, dirigentas – Jonas Janulevičius.

Miestiečius norinčius nuvykti į koncertą „Tango aistros“ renginio dieną 17.00 val. ir 17.30 val. iš viešbučio “Mercure Marijampole” aikštelės nemokamai veš užsakyti autobusai ir parveš po renginio.

„Labai norime visus koncertus kiek plačiau paskleisti Sūduvos krašte, kad žmonės kuo dažniau prisiliestų prie gyvos, profesionalios muzikos. Mūsų siekis yra didinti regiono žmonių muzikinį išprusimą ir žingeidumą, todėl stengiamės ir stengsimės ateityje skatinti dalyvauti meno sezone ir regiono menininkus. Šv. Jurgio šūkis – „Nugalėk blogį gerumu”. Mes tai suprantame kaip pergalę prieš minties ir širdies tamsą, kurią galime nugalėti skleidžiant muzikos ir meno grožį“, – įsitikinęs dainininkas E. Seilius.

Visą Šv. Jurgio meno sezono programą galima rasti www.marijampole.lt

Organizatorių informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE