Dėl Marijampolės savivaldybės privačių keleivių vežėjų žlugdymo

Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Marijampolės skyriaus tarybai kelia susirūpinimą Marijampolės savivaldybės tarybos valdančiųjų socialdemokratų sisteminga veikla, nukreipta į darbo vietų savivaldybėje naikinimą. Štai 2020 metais dėl reorganizacijos buvo naikinamos darbo vietos savivaldybės kultūros ir sporto įstaigose, o 2021 metų kovo mėnesį savivaldybės tarybos valdančiųjų balsais priimtas tarybos sprendimas, kurį vykdant buvo atleisti iš darbo beveik šimtas savivaldybės švietimo įstaigų nepedagoginių darbuotojų.

TS-LKD Marijampolės skyriaus tarybą neseniai pasiekė informacija apie naujus Marijampolės savivaldybės vadovų užmojus naikinti darbo vietas privačiose keleivių vežimo paslaugas teikiančiose įmonėse ir tai daryti pažeidžiant LR Konkurencijos įstatymo nuostatas. T. y. ruošiamasi be konkurso suteikti privilegijas vienam keleivių vežėjui ir diskriminuoti likusius, nevykdant minėtame įstatyme nustatytos pareigos užtikrinti sąžiningos konkurencijos laisvę. Dėl planuojamų savivaldybės vadovų vienasmenių sprendimų galimai bus sužlugdytos penkios keleivių vežimo paslaugas teikiančios įmonės ir dėl to darbo neteks apie 60 šių įmonių darbuotojų.

TS-LKD Marijampolės skyriaus taryba yra įsitikinusi, kad dėl neapgalvotų ir įstatymus pažeidžiančių Marijampolės savivaldybės vadovų sprendimų gali nukentėti gyventojų interesai, sutrikti keleivių vežimo paslaugų teikimas, o tikėtinų teisminių ginčų su keleivių vežėjais pasekoje savivaldybės biudžetas gali patirti reikšmingų finansinių nuostolių, aktualizuosiančių ir sprendimus priėmusių savivaldybės vadovų  asmeninės atsakomybės klausimą.

TS-LKD Marijampolės skyriaus taryba ragina savivaldybės tarybos valdančiuosius socialdemokratus ir jų vadovus nustoti naikinti darbo vietas, savo sprendimais nežlugdyti privačių keleivių vežėjų ir kuo greičiau skelbti konkursą keleivių vežėjų parinkimui, kad vykdant Konkurencijos įstatymo reikalavimus būtų užtikrintos sąžiningos konkurencijos sąlygos.

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų Marijampolės skyriaus tarybos pranešimas

 

 

 

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE