Dovanojame papuošalus: į ką reikėtų atsižvelgti?

Nustebinti artimuosius dovanomis norime gana dažnai. Iškyla dilema, kai nežinome, kurį pasirinkimą artimas žmogus vertins labiausiai. Kalbant konkrečiai apie papuošalus, vertėtų išskirti net kelis kriterijus, pagal kuriuos nuspręsti pasidarys daug lengviau. Taigi, į ką reikėtų atsižvelgti?

Atsižvelkite į asmenybę

Net jei skamba juokingai, tai pats logiškiausias patarimas, kokį galima sugalvoti. Kartais norime nustebinti prabanga ir pamirštame, kad kai kuriems žmonėms labiau rūpi mintis. Būna ir atvirkščiai, todėl būtinai skirkite laiko pergalvoti, kas labiausiai asocijuojasi su žmogaus, kuriam dovanojate papuošalą, asmenybe. Pasitikintys savimi, verslūs ir atsakingi žmonės neretai vertina tvirtus ir blizgančius metalus. Auksiniai laikrodžiai ir grandinėlės atspindės jų vertybes ir prisidės prie unikalaus įvaizdžio kūrimo. Praktiškoms asmenybėms, kurios vertina universalumą ir sentimentaliai žiūri į vieną konkretų papuošalą, gali labai patikti žalvariniai žiedai su spalvingu kristalu ar kita detale. Mylintiems natūralumą ir pasižymintiems darbštumu žmonėms papuošalai su įvairiais metalais gali būti ne tokie simpatiški – jiems gali labiau patikti medžiaginės apyrankės, kurios patvariai užsisega.

Nepamirškite progos simbolikos

Bet kokiu atveju, papuošalų kasdien nedovanojame. Vienas iš būdų, padėsiančių lengvai išrinkti aksesuarą – progos detalizavimas. Jei renkate papuošalą gimtadienio ar metinių proga, vertėtų rinktis prabangesnes detales, kurios mena ilgaamžiškumą bei tikrą atsidavimą. Kaip ir minėta, būtina progą suderinti su asmenybės vertybėmis ir poreikiais. Juk kartais ir iš žalvario pagaminti aksesuarai gali užburti savo puošnumu ir reprezentuoti tą patį, ką kitiems parodo aukso dirbiniai. Artėjant jaukiausioms metų šventėms – Kalėdoms, reikėtų pagalvoti apie tai, ko pažįstamam žmogui tikrai reikia. Tokiu metu dovanojami daiktai neretai turi būti labiau praktiški ir logiški, bet spinduliuojantys šiluma. Jei matote, kad artimasis turi tiek iš sidabro pagamintus auskarus, tiek grandinėlę, tikėtina, kad keli sidabriniai žiedai puikiai derėtų prie esamos kolekcijos.

Pažvelkite iš asmeninės perspektyvos

Rinkdami papuošalą galite įdėti ir savo asmeninę nuomonę. Daugumai žmonių toks apgalvotas ir mielas sprendimas palieka didelį įspūdį. Juk viena yra nupirkti pirmą pamatytą vėrinį, bet visai kas kita paslėpti kažkokią širdžiai mielą užuominą papuošale. Jei tai antroji pusė – galite rinktis žiedą, kuriame galima išgraviruoti kokį nors Jums svarbų tekstą arba pažadą. Dovanodami papuošalus artimiesiems dėmesį galime parodyti išrinkdami kristalą, kuris jiems gali padėti nugalėti tam tikras problemas ar nešti sėkmę. Taip pat svarbu ir tokie dalykai kaip papuošalo detalių svarba, kadangi atmindami, pavyzdžiui, mėgstamas artimo žmogaus spalvas tik parodysite savo sumanumą. Galų gale, papuošalai, kurie turi tokią simboliką kaip mėgstamos muzikinės grupės logotipas ar mylimiausio gyvūno kontūras, visada nustebins jautrius žmones.

 

Print Friendly, PDF & Email
Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE