Dziudo imtynininkai tarptautinėse dziudo varžybose tapo prizininkais

Praėjusį sekmadienį, kovo 12 dieną, Šakiuose vyko rajono atviras tarptautinis dziudo čempionatas. Jaunimo kūrybos ir sporto centro salė buvo tiesiog perpildyta, čempionate dalyvavo daugiau nei trys šimtai dziudo imtynininkų ne tik iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių, bet ir svečiai iš Ukrainos.

Čempionatas vyko trijose amžiaus grupėse – vaikų, jaunučių ir jaunių. Kazlų Rūdos sporto centro mundurą gynė septyni puikiai besidarbuojančio Aleksandro Kolkatovo sportininkai.

Geriausiai šis čempionatas klostėsi jauniams – M.Sabaliauskui (svorio kategorija iki 66 kg) ir G.Černauskaitei (svorio kat. iki 63 kg). Abu sportininkai iškovojo bronzos medalius. A.Kolkatovas neslėpė džiaugsmo, kad ypač G.Černauskaitė šiose varžybose parodė kovingumą ir charakterį, kurių dėka sporto centro dziudo imtynininkė sugebėjo patekti tarp prizininkių, nors Gabrielei lengva kovoti ant tatamio su kur kas sunkesnėmis varžovėmis lengva tikrai nebuvo.

Jaunučių grupėje Kazlų Rūdai atstovavo sportininkai, kurie neturėjo pakankamo stažo lyginant su komandos lyderiais. Nepaisant to, trenerio vertinimu, visi kazlųrūdiečiai pasirodė gerai. Nors sporto centro dziudo imtynininkai medalių neiškovojo, tačiau šiame čempionate neliko be pergalių. Pasak dziudo imtynių specialisto, pagal turimą potencialą Kazlų Rūdos sportininkai galėjo pasirodyti geriau, tačiau neretai pritrūkdavo dvikovose atidumo, psichologinio pasirengimo. Penktąsias vietas šiame čempionate iškovojo M.Juškėnas, A.Kestenis. Varžybų patirties bagažą papildė S.Kulev, J.Akelis, D.Čalkevičius.

Apibendrindamas Kazlų Rūdos dziudo imtynininkų pasirodymus, A.Kolkatovas teigė, kad sportininkai apčiuopiamai tobulėja, bet kokiu atveju visiems be išimties diudo imtynininkams nereikalingų varžybų nėra. Sulig kiekvienomis iš jų plečiasi sportininkų ir judesių įvairovė, gerėja technika, ugdomos tokios charakterio savybės kaip tikslo siekimas, valia, garbingas elgesys. Jaunieji sportininkai tobulėja ne tik psichologiškai, bet ir dvasiškai, o tai labai svarbu gyvenimiškoje praktikoje.

Sporto centro inf.

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE