Erazmus+ „Turistų traukos objektai mūsų regione“ projekto dalyvių vizitas į Čekijoje

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos projekto Erazmus + dalyviai lankėse svečiuose Čekijoje. Vizitas vyko birželio 10-15 dienomis Česky Budjevicije.

Ši kelionė nestokojo daugybės įspūdžių ir puikios nuotaikos. Na, vizitas buvo netik, pažintinis, bet ir darbinis. Mes turėjome kiekvieną dieną parengti, pristatyti tam tikras veiklas bei dalyvauti renkam ir sisteminant medžiagą apie šį kraštą. Kiekviena valstybė turėjo pristatyti parengtus namų darbus “Lankytini turistiniai objektai mūsų regione“.

Nežiūrint  būtinų atlikti darbų turėjome ir daug gero laiko. Vienas iš puikių potyrių buvo kėlimasis į kalnus ir lipinas žemyn. Pradžioje atrodė baisoka, bet smalsumas ir geros emocijos viską nugalėjo. Na, didžiulį įspūdį paliko Česky Krumlov pilis bei vakarinis spektaklio „Drakula“ žiūrėjimas po atviru dangumi.

Plaukimas laivu, Vitavos upe, visiems projekto dalyviams suteikė daug puikių emocijų ir įspūdžių. Pažintinė ekskursija po Hluboko pilį kėlė pasigėrėjimą ir nuostabą, o ką jau bekalbėti apie įspūdingo grožio sodus, gėlynus ir išpuoselėtą aplinką. Kiekvienas projekto dalyvis praturtino savo žinias ne tik apie šį kraštą, bet ir susirado daug draugų iš kitų valstybių.

Smagios išvykos, nauji draugai dar ilgai mums primins turiningai praleistą laiką.

Projekto dalyviai 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE