Filmo „Asai“ tęsinys nebūtų įvykęs be aktoriaus Val Kilmer sugrįžimo

Po daugybės atidėliojimų veiksmo drama „Asas Maverikas“ (angl. „Top Gun: Maverick“) pagaliau pasieks kino teatrus šį mėnesį. Filme sugrįžta pakartoti pagrindinį Maveriko vaidmenį ne tik aktorius Tom Cruise, bet 1986-aisiais pasirodžiusio filmo „Asai“ (angl. „Top Gun“) tiesioginiame tęsinyje taip pat vaidins aktorius Val Kilmer, kaip Tomas „Ledo žmogus“ Kazanskis.

Dėl Val Kilmer sveikatos problemų buvo neaišku, ar aktorius galės grįžti į net 35-erius metus lauktą tęsinį, bet filmo žvaigždė Tom Cruise nenorėjo kurti filmo be jo. Filmo „Asas Maverikas“ režisierius Joseph Kosinski neseniai paaiškino, kodėl V. Kilmer sugrįžimas yra toks ypatingas.

„Tai buvo didžiulis, didžiulis pasiekimas – Val [Kilmer] sugrįžimas vaidinti „Ledo žmogų“. Dirbti su tokio kalibro aktoriumi, pamatyti chemiją, bičiulystę tarp jo ir Tom [Cruise], ir tuos du veikėjus sujungti šiame filme buvo tikrai ypatinga akimirka ir viena mėgstamiausių filmo dalių.“ – teigia režisierius Joseph Kosinski.

Praėjusiais metais filmo „Asai“ prodiuseris Jerry Bruckheimer teigė, kad Tom Cruise primygtinai reikalavo, kad Val Kilmer būtų tęsinyje.

„Jis pasakė: „Turime turėti Val [Kilmer], turime jį susigrąžinti. Turime jį įtraukti į filmą.“ – prisimena prodiuseris J. Bruckheimer. „Ir jis tapo varomąja jėga. Mes visi jo norėjome, bet Tom [Cruise] buvo įsitikinęs, kad jei jis ketintų sukurti „Asai“ tęsinį, Val privalėtų būti jame.“

Jerry Bruckheimer pridūrė, kad Tom Cruise ir Val Kilmer susitikimas buvo „labai emocingas“ visiems projekto dalyviams.

Būsimoje veiksmo dramoje „Asas Maverikas“ pagrindinį vaidmenį atliekančio aktoriaus Tom Cruise personažas priverstas sugrįžti į tarnybą po 30 metų pertraukos ir stoti akistaton su praeities šešėliais.

Tituluojamas laukiamiausia 2022-ųjų premjera, filmas „Asas Maverikas“ žada įspūdingas oro kovas, pavojingus manevrus, be žado paliekančius specialiuosius efektus ir fantastišką aktorių komandą. Ilgai lauktas tęsinys praėjusią savaitę Las Vegaso (JAV) kino teatre „CinemaCon“ renginio metu buvo parodytas 3000 laimingųjų, kurių dauguma teigė, kad tęsinys gali būti geresnis nei originalus filmas.

Filmas „Asas Maverikas“ Lietuvos kinuose nuo gegužės 27 d.

spinduliokinas.lt informacija

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE