Geros naujienos dėl kelio Kazlų Rūda-Višakio Rūda-Bliuviškiai

Geros naujienos Kazlų Rūdos savivaldybės gyventojams, kuriems tenka važiuoti regioniniu keliu Nr. 2602 Kazlų Rūda-Višakio Rūda-Bliuviškiai: prasidės ilgai laukta šio kelio rekonstrukcija.

Šią savaitę Kazlų Rūdos savivaldybės meras V. Kanevičius susitiko su Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktoriaus pavaduotoju E. Grinavecku ir aptarė regioninio kelio Nr. 2602 Kazlų Rūda-Višakio Rūda-Bliuviškiai remonto klausimus. Susitikimo metu direktoriaus pavaduotojas E. Grinaveckas patvirtino, kad artimiausiu metu bus pradėti vykdyti darbai, susiję su minėto kelio rekonstrukcija. Šiuo metu jau yra rengiami viešojo konkurso dokumentai kelio Kazlų Rūda-Višakio Rūda-Bliuviškiai techniniam projektui. Iš viso numatyta rekonstruoti regioninio kelio ruožą nuo 3 iki 12 km. Tai reiškia, jog bus tvarkoma šio kelio atkarpa nuo Kazlų Rūdos iki Višakio Rūdos. Kelio danga bus pritaikyta ir sunkiasvoriam transportui.

Po šio susitikimo Kazlų Rūdos savivaldybės meras V. Kanevičius džiaugėsi, kad pagaliau pavyko išspręsti jau daugelį metų Kazlų Rūdos savivaldybės gyventojus kamuojančią problemą.

„Džiaugiuosi, kad pavyko padaryti viską, kad šis regioninis kelias pagaliau būtų sutvarkytas ir gyventojai galėtų juo patogiai ir saugiai važiuoti, – teigė savivaldybės vadovas V. Kanevičius. – Atlikus minėto kelio rekonstrukciją turėsime šiuolaikišką, patogų ir saugų kelią“.

Tikimasi, jeigu visi kelio projektavimo darbai vyks sklandžiai, tai kelio rekonstrukcijos darbai prasidės 2018 metais.

Parengė
Milda Paškauskienė
Mero patarėja

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE