Graži pirmoji sporto veteranų šventė

Neseniai įkurtos Marijampolės sporto veteranų asociacijos, jau turinčios apie 70 narių, vadovai laikosi duoto žodžio – vienyti Sūduvos sostinės vyresnės kartos sportininkus, trenerius, skatinti jų bendravimą, fizinį aktyvumą bei propaguoti turiningo laisvalaikio praleidimo formas. Tad jie vedini šio tikslo gražią ir saulėtą rugsėjo 11 dieną Marijampolės Marių parke esančiame kempinge surengė pirmąjį Marijampolės sporto veteranų asociacijos sąskrydį.

Bendraminčių susibūrimą gaubė gera aura, tad jis spinduliavo ne tik puikia nuotaika, bet ir organizatorių pasiūlyta įvairiapuse sportine programa. Renginyje dalyvavusieji sporto veteranai bei jų šeimų nariai dėkingi asociacijos prezidentui Dariui Kemeraičiui už šauniai suorganizuotą šventę, atliktą paruošiamąjį darbą ir materialinę paramą.

Šventės dalyviai varžydamiesi galėjo pasitikrinti ar dar „ turi parako“ Alvydo Kirkliausko ir Tomo Miežlaiškio pasiūlytose jėgos rungtyse. Įdomių rungčių, taip pat pasiūlė vandens sporto šakų atstovai Vilmantas Krasauskas ir Jūratė Pranckevičienė, futbolo – Romas Kukis, krepšinio -Gintautas Žibūda bei smiginio – Gintautas Janušauskas. Bet vis tik maloniausiai nuteikė tai, kad nebuvo pralaimėjusių dalyvių, kadangi visiems įteikti šios šventės atminimo medaliai.

Po neilgai trukusių varžybų Marijampolės sporto veteranų sąskrydžio dalyviai turėjo progą paragauti Dianos ir Gintauto Statkevičių paruoštų šašlykų bei kitų skanumynų, o Gintautui Statkevičiui dėkingi dar ir už puikias bokso pamokas, kurios kai kam buvo pirmos gyvenime.

Pakilią sąskrydžio dalyvių nuotaiką palaikė Virgilijaus Remeikio muzikavimas. Žodžiu sporto veteranų asociacijos nariai, kaip paaiškėjo, apdovanoti ne vien sportininko talentu, bet turi ir kitų neeilinių gebėjimų, todėl turi visas galimybes surengti daug prasmingų ir įdomių renginių ateityje.

Organizatoriai, taip pat dėkingi visiems dalyvavusiems už gerą nuotaiką, aktyvų dalyvavimą, išsakytas mintis dėl tolimesnės asociacijos veiklos gairių. Marijampolės sporto veteranai, taip pat kviečia kitų Marijampolės apskrities savivaldybių sporto veteranus burtis į asociacijas ir bendradarbiauti tarpusavyje, vykdyti įvairius edukacinius projektus nukreiptus į jaunuomenės motyvavimą siekiant savo gyvenime prasmingų dalykų.

Šventės dalyviai vieningai sutarė, jog idėja rengti sąskrydžius yra puiki, tad tikėtina, kad tokie renginiai taps tradiciniais.

Galerijoje – Marijampolės sporto veteranų asociacijos sąskrydis / Vytauto Karsoko nuotraukos

Sūduvos gidas logotipas

Vytautas Karsokas

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE