Grožio salone „Viola“ – nuolat atnaujinamas procedūrų sąrašas ir meile savo darbui degančios specialistės

Grožis – trapi dovana, kurią turime nuolat branginti ir saugoti,“ – teigia Vilma Pudžemienė, grožio salono „Viola“, įsikūrusio Marijampolėje, savininkė. Ji pati ir salone dirbančios profesionalės grožio specialistės jau beveik du dešimtmečius stengiasi savo klientams pagelbėti puoselėjant savo grožį.

Puikiai savo darbą išmanančios kirpėjos, kosmetologijos, manikiūro, blakstienų priauginimo meistrės kiekvieną pasigražinti atėjusį klientą pasitinka su puikia nuotaika, įsiklauso į jo poreikius ir norus, jeigu reikia – pataria ir kaskart stengiasi išgauti maksimaliai puikų rezultatą. Nesvarbu, ar tai būtų kardinalūs šukuosenos pokyčiai, ar antakių dažymas, ar nagų korekcija – grožio salono „Viola“ specialistės į darbą įdeda savo širdį, kad klientas po procedūros jaustųsi lyg ant sparnų.

 

Pildosi ne tik paslaugų krepšelis, bet ir kolektyvas

Mados ir vyraujančios tendencijos grožio srityje nuolat keičiasi. Atsirandančios naujos technikos ir produktai neleidžia

Grožio salono „Viola“ kolektyvas
Grožio salono „Viola“ kolektyvas

grožio specialistams užsisėdėti vietoje. Salono „Viola“ savininkė V. Pudžemienė pasakojo, kad tiek ji pati, tiek ir jos salone dirbančios specialistės stengiasi nuolat tobulėti – dalyvauja seminaruose, išbando naujas technikas, procedūras, produktus.

Nuo liepos mėnesio prie „Violos“ kolektyvo jungiasi dar viena specialistė Jurgita, kuri klientams siūlo ilgalaikio makiažo ir blakstienų priauginimo paslaugas, todėl nuo šiol grožio salone atrasite dar didesnį paslaugų pasirinkimo spektrą. „Jurgita klientėms gali pasiūlyti itin veidą pagyvinančias ir išraiškingumo suteikiančias procedūras – blakstienų priauginimą, ilgalaikį akių kontūravimą, lūpų makiažą ir antakių šešėliavimą,“ – pasakojo grožio salono savininkė.

Nuolatos savo paslaugų krepšelį papildo ir kirpėjos, kurios siūlo ir šiuo metu ypač populiarią procedūra – keratininį ilgalaikį plaukų garbanojimą, kurio dėka plaukai ne tik atrodys puikiai iki pusės metų, bet ir bus pamaitinti bei sudrėkinti iš vidaus.

Salono savininkė – ilgametę darbo patirtį turinti specialistė

Grožio salono „Viola“ savininkė, kosmetologė V. Pudžemienė savo klientams gali pasiūlyti visą puokštę procedūrų – nuo giluminio veido valymo, viso kūno plaukelių šalinimo iki antakių formavimo, auskarų vėrimo ar proginio makiažo. 20-ies metų patirtį grožio srityje turinti specialistė nuolatos gilina žinias seminaruose, konferencijose ir mokymuose.

„Noriu pasakyti „ačiū“ visiems savo klientams, kad štai jau 20 metų tiki ir pasitiki manimi, kaip specialiste. – sako V. Pudžemienė. – Individualus kliento pažinimas, bendras požiūris į natūralų grožį, sveiką odos išvaizdą, atsakingas įsiklausymas į jūsų poreikius, kruopštumas puoselėjant tikrąjį grožį – mano pagrindiniai darbo principai“.

„Violoje“ – pilnas paslaugų spektras

„Violoje“ dirbančios profesionalios, ilgametę patirtį turinčios kirpėjos Violeta ir Daiva rūpinasi kiekvieno kliento plaukų grožiu ir būkle. Jos negaili patarimų, kokį kirpimą, šukuoseną ar procedūra turėtų pasirinkti kiekvienas. Na, o platus paslaugų spektras tikrai nė vieno nenuvils. Violeta ir Daiva ne tik meistriškai apkirps, nudažys plaukus, padarys šukuoseną pagal klieno poreikius, bet ir pasiūlys plaukų gydymą šiuo metu itin populiariomis keratino ar botokso procedūromis.Grožio salonas „Viola“

Dabar nė viena moteris, o vis dažniau ir vyrai nebeįsivaizduoja savo grožio ritualo be tvarkingų nagų, todėl ir V. Pudžemienės grožio salonas neapsieina be manikiūrininkės. Čia gali pagelbėti meistrė Kristina, kuri atlieka higieninį manikiūrą, pedikiūrą, o taip pat ir ilgalaikį gelinį lakavimą. Kristina ne tik sutvarkys nagus taip, kad jie atrodytų tvarkingi, gražūs ir sveiki, bet ir papuoš juos, nes yra puiki nagų dailės virtuozė, todėl kaskart stengiasi kuo geriau išpildyti kiekvienos klientės norus ir fantaziją.

Kontaktai:

Grožio salonas „Viola“

Kauno g. 39, Marijampolės m.,

Marijampolės sav., LT-68181

E-paštas: [email protected]

Telefonas: +370 686 65491

www.vijola.lt

Facebook: Grožio salonas Vijola

Print Friendly, PDF & Email
Jums gali patikti
2 Komentarai
 1. Elita M. sako

  Procedūrų kokybės ir kainos santykis stulbinantis.
  Tikrai esu labai patenkinta aptarnavimu kokybe ir be abejonės paslaugų kaina!!!

 2. Angelika sako

  Lankiausi pas naują šio salono meistrę Jurgitą. Esu labai patenkinta atlikta procedūra. Buvo atliktas akių vokų pavedimas.
  Jurgita dirba be galo švelniai, ir labai labai kruopščiai.
  Šiai dienai galiu džiaugtis itin subtiliu ilgalaikiu akių makiažu.
  Sėkmės visoms merginoms tolimesniuose darbuose!

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE