Industrinės padangos – ką vertėtų žinoti kiekvienam atsakingam vairuotojui?

Industrinės padangos – tai tokios padangos, kurios skirtos industrinės gamybos automobiliams, leidžiančios valdyti šią techniką gerokai paprasčiau. Turbūt nei vienas iš jūsų neabejojate, jog tinkamai pasirinktos padangos tarnaus gerokai ilgiau, todėl būtina žinoti pagrindines šių padangų charakteristikas bei žinoti, į ką atkreipti dėmesį jas renkantis.

Šiame straipsnyje kaip tik tai ir apžvelgsime pakalbėdami apie skirtingus šių padangų tipus, gamintojus bei pagrindines charakteristikas, lemiančias ilgą tarnavimo laiką. Šios padangos yra išties įvairios paskirties bei tinka skirtingoms transporto priemonėms, tokioms kaip kranai, kombainai, sunkvežimiai, krautuvai žemės ūkio, pramoninei, miško ar uosto technikai. Būtent šių transporto priemonių savininkai ir turėtų gerai išmanyti industrinių padangų privalumus bei trūkumus tam, kad išvengtų nelaimių bei gebėti dirbti našiai ir greitai.

Kuo industrinės padangos skiriasi nuo tradicinių ir kokie jų privalumai? 

Pagrindinis šių padangų skirtumas, žinoma, yra jų panaudojimas – jos gerokai galingesnės, atsparesnės, didesnių gabaritų bei gebančios atlaikyti net itin sudėtingus paviršius bei manevruoti saugiai bei patikimai. Tradicinės padangos yra gerokai paprastesnės, bet kaip tik dėl jo, jog jomis naudojamasi tradiciniuose keliuose, kurie nereikalauja ypatingų sąlygų. Taigi, šių padangų pagrindinis privalumas – atsparumas smūgiams bei nepatogiai kelio dangai bei universalumas, atsparumas karštam ar šaltam klimatui.

Industrinės padangos rinkoje parduodamos skirtingų dydžių bei matmenų, taip pat nenustebsite išgirdę, jog rinkoje esti išties nemažai gamintojų, prekiaujančių šiomis padangomis. Populiariausi iš jų – „Continental“, „Good Year“, „Mitas“, „OZKA“ bei daugelis kitų. Kokie pagrindiniai šių gamintojų skirtumai? Dažniausiai nuo jų priklauso padangų paskirtis, kaina bei garantija.

Kaip tinkamai išsirinkti industrines padangas?

Norint, jog jūsų padangos tarnautų ilgai, būtina atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių parametrų. Pirmiausia, žinoma, įsitikinkite gamintojo patikimumu bei jo suteikiama garantija. Atkreipkite dėmesį į padangų žymėjimą ir įsitikinkite, jog jos:

  • Tausoją kurą (tai svarbu ne tik dėl jūsų pačių noro sutaupyti, tačiau ir dėl ekologijos);
  • Jomis buvo atlikti tyrimai, užtikrinantys saugumą;
  • Padangos kelią pakankamai mažą triukšmą bei yra saugios.

Visą šią informaciją lengvai galite rasti ant padangų etikečių ar pasikalbėję su gamintoją atstovaujančiu asmeniu. Žinoma, renkantis padangas gerai apgalvoti ir tai, kokiose kelio dangose ketinate jomis manevruoti bei atkreipkite dėmesį ir į klimato sąlygas – nuo jų taip pat labai priklauso padangų pobūdis.

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.