J. Zakas lieka Marijampolėje dar vienam sezonui

„Sūduva-Mantinga“ tęsia komplektacijos darbus ir praneša apie dar vieną pratęstą sutartį – komandoje liko gynėjas Jonas Zakas. Tai bus antrasis Jono sezonas Marijampolėje.  Prieš tai tris sezonus rungtyniavo Molėtų „Ežerūno“ klube, o 2017-2018 m. sezone su dviguba licencija LKL Utenos „Juventus“. 2019 m. vasario mėnesį J. Zakas buvo pripažintas naudingiausiu NKL savaitės žaidėju.

2019-2020 m. sezone gynėjas vidutiniškai pelnė po 9 taškus. NKL čempionų gretose J. Zakas įmesdavo daugiausiai tritaškių – vidutiniškai  po 2.08. Šiuo metu snaiperis rungtyniauja Bucket Summer League turnyre „DP“ komandoje. Pirmose rungtynėse jis buvo rezultatyviausias savo komandoje – pelnė 11 taškų, o antrosiose – 10 taškų.

J. Zakas: „Marijampolės klubas visada kelia aukščiausius tikslus, todėl ir man yra noras patekti į NKL finalą. Taip pat suteikiamos puikios sąlygos sportuot su vienais geriausių NKL žaidėjų ir tokiu būdu tobulėti. Darbas su jaunais bei motyvuotais treneriais ir personalu, kurie taip pat nori kilti į aukštesnį lygį yra privalumas. Taip pat patiko jaukus bei gražus Marijampolės miestas.“

2018 gegužę J. Zakas švystelėjo tritaškį per visą aikštę į Kauno „Žalgirio“ krepšį.

 

„Sūduva-Mantinga“ informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE