„Juokis -2017 “ Marijampolėje ir Kazlų Rūdoje

Vasario  11 d., šeštadienį , 13 val. Kazlų Rūdos kultūros  kultūros centre, o  17 val . Marijampolės kultūros centre vyks humoro šventė  JUOKIS – 2017. Naujas  programas rodys  trys humoro grupės iš  Aukštaitijos ir Dzūkijos.

Aukštaičių garbę gins žiūrovų  pamėgtasis BOBŲ RADIJAS iš Kėdainių r. Surviliškio (vadovė Erlenda Turskienė ) ). Šis  į Suvalkiją   pirmą kartą atvykstantis kolektyvas   parodys net dvi programas“. Metai. Vieno kaimo kronika“ – tai ironiškas žvilgsnis į Kristijono  Donelaičio apdainuotų būrų vargus ir nuotykius nūdienėje Lietuvoje. Programoje „Klauskite daktarės“ žiūrovai išvys smagią TV laidos parodiją. Ugningųjų moterų kolektyvas žavi originaliais  scenarijais, puikia vaidyba, gyvu dainavimu (muzikos vadovas Albinas Počiulpas).

Dzūkijai atstovaus legendiniai DZYVŲ DZYVAI iš Lazdijų (vadovė  Birutė Vanagienė) Programoje „Diagnozė – pensininkas“ taip pat žaidžiama pagal TV laidos taisykles – juokiamasi iš netikusių valdžios ir paprastų žmonių tarpusavio santykių, iš pastangų kaip nors išgyventi. Žiūrovai be kitų puikių artistų išvys ir šmaikštųjį  kaimietės Apolonijos ir poniutės Kunigundos duetą.

Dzukiško  humoro dozę  atveš  ir SPANGUOLĖ iš Varėnos r. Marcinkonių (vadovės Rimutė Avižinienė ir Natalija Čeplikienė). Programoje „Tindi-rindi-riuška“ jie pašieps  žmonių susvetimėjimą, sumaterialėjimą, korupciją, ir  kitas ydas bei silpnybes. Marcinkoniškiai išsiskiria raiškia, šaržuota vaidyba, skambia dzūkų tarme.

Šventės programą paįvairins humoristas  Vaclovas  Vičius  iš Vilniaus, kuris  dovanos ironiškų epigramų puokštę.

Rengėjai tikisi, kad žiūrovai  gausiu apsilankymu ir karštais plojimais paliudys, jog čia gyvena ne tik taupūs, bet ir linksmi žmonės.  Tuo labiau, kad bilieto kaina tik  3 -4 eurai .

JUOKIMĖS KARTU!

Vaclovas Vičius

Lietuvos humoro sambūrio JUOKIS vadovas

 

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE