„Justicija“ – teisinės paslaugos, buhalterinė apskaita, įmonių steigimas

UAB “Justicija” teikia teisines ir buhalterinės apskaitos paslaugas privatiems asmenims, įstaigoms ir įmonėms.

Aptarnaujame ne vieną statybos, transporto, prekybos ar kitas paslaugas teikiančias įmones, taip pat teikiame teisines paslaugas savivaldybėms, aukštosioms mokykloms, pensionatams, profesinio rengimo centrams ir kitoms švietimo įstaigoms.

Justicija specializuojasi buhalterinės apskaitos, bei plataus spektro teisinių paslaugų teikime privatiems asmenims, įmonėms ar įstaigoms.

Savo veiklą mes vykdome jau daugiau nei šešiolika metų.

Mes pirmieji Lietuvoje pradėjome teikti šeimos ir asmeninio teisininko ir ekspertų paslaugas. Mūsų ilgalaikiai santykiai su klientais yra vieni geriausių mūsų sąžiningo darbo įrodymų.

Mūsų tikslas:

laiku bei kokybiškai suteikti paslaugas ir patenkinti kliento poreikius. Esame kolektyvas, turintis ilgalaikę darbo patirtį dirbant tiek su privataus kapitalo įmonėmis, tiek su valstybiniu sektoriumi.

Siekiame tiksliai reaguoti į pasikeitusias įstatymų ir mokesčių naujoves, nuolat ir operatyviai kurti apčiuopiamą ir efektyvią naudą savo klientams, nebijome prisiimti įsipareigojimų ir atsakomybės tiek teisiniais, tiek apskaitos tvarkymo klausimais.

Jei Jūs turite daug neišspręstų teisinių klausimų ar ieškote įmonės, kuri tvarko buhalteriją, o gal Jūs pradedate savo verslą, norite įsteigti naują įmonę ir Jums reikia patarimo kaip viską teisingai ir greitai padaryti –  susiekite su mumis. Patikėkite savo rūpesčius mums ir Jums nereikės ieškoti atskirų sričių specialistų.

UAB „Justicija“  yra pasiruošusi Jums suteikti pilną paslaugų spektrą, kuris reikalingas kiekvienai šiuolaikinei įmonei. Mes pakonsultuosime Jus visais iškilusiais klausimais, padėsime greitai įsteigti įmonę ar įstaigą, sutvarkysime buhalterinę apskaitą, atstovausime Jūsų interesus tiek teismuose, tiek kitose institucijose.

Kontaktai:

Kęstučio g. 7–3, Marijampolė

8 343 51512 , 8 698 08419 (Mob.)

www.justicija.eu

[email protected]

Darbo laikas:

I – V

08:00 – 17:00

Atvykite į vieną iš mūsų biurų – kontaktai

Print Friendly, PDF & Email
Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE