Ką turėtumėte žinoti apie pilvo plastikos ir krūtų pakėlimo operacijas?

Deja, bet sportu ir sveika mityba ne visada galime pasiekti norimų rezultatų. Žinoma, visada bus sakančių, kad tai ne tiesa, bet, būkite tikri, kad taip teigiantis asmuo nežino, kas yra prasiskyrę pilvo raumenys ir kokį diskomfortą ši būklė kelia. Kalbant apie gražias krūtis, niekam ne paslaptis, kad svorio svyravimai, nėštumas, žindymas bei natūralūs senėjimo procesai joms yra negailestingi. Ką tokiais atvejais daryti? Ogi pats laikas pradėti domėtis pilvo plastikos ir krūtų pakėlimo operacijomis.

Krūtų pakėlimo operacija. Kas tai?

Krūtų pakėlimo operacija – tai tokia operacija, kurios metu yra formuojama daili krūtų forma bei šalinamas odos perteklius. Ši operacija gali būti atliekama, pašalinant dalį odos aplink spenelio laukelį. Pašalinus odos perteklių, likusi oda įsitempia, tampa stangresne, o krūtis „pakyla“. Grožio akademijos tinklapyje išsamiai ir aiškiai yra aprašyta šios operacijos eiga, pateikiami „prieš ir po“ rezultatai bei kita informacija, padėsianti jums greičiau apsispręsti.

Kaip atliekama krūtų pakėlimo operacija?

Priklausomai nuo moters norų, poreikių ir objektyvių galimybių, sąlygojamų figūros tipo ir kt. dalykų, krūtinės pakėlimas gali būti atliekamas kartu su krūtų padidinu implantais arba be jų. Taikant bendrinę nejautrą, operacija gali užtrukti iki 3 val. Operacijos metu jūs visiškai nieko nejausite, o ir laikas jums prabėgs labai greitai. Pažymėtina, kad kiekviena moteris yra unikali, todėl ir krūtų pakėlimo metodika kiekvienu konkrečiu atveju yra parenkama individualiai. Visais atvejais yra atsižvelgiama į tris pagrindinius kriterijus, t. y., moters krūtų formą, pasmukimo laipsnį bei objektyvius pageidavimus.

Atliekant krūtų pakėlimo operacijas, yra pakeičiama aureolės ir spenelio vieta, taip pat pašalinamas apatinėje krūtų dalyje esantis odos perteklius bei aukščiau pakeliamas krūtų kontūras. Visa tai atlikus, krūtys atgauna savo jaunatvišką formą, tampa putlesnėmis ir stangresnėmis.

Turbūt visas moteris dominantis klausimas yra susijęs su pjūvio vieta. Į šį klausimą konkrečiu atveju gali atsakyti tik operuosiantis chirurgas, nes tiksli pjūvio vieta priklauso nuo moters anatomijos.

Kas yra pilvo plastika?

Pilvo sienos plastika dažnai vadinama tiesiog pilvo plastika yra tokia operacija, kurios metu gali būti susiuvami tiesieji pilvo raumenys, netirpstančiomis siūlėmis koreguojama pilvo sienos išvarža, pašalinamas po nėštumo, ginekologinių operacijų ar svorio svyravimų atsiradęs odos ir riebalų perteklius bei susiuvami  pilvo raumenys. Pažymėtina, kad atliekant pilvo plastiką jūsų bamba bus įsiuvama naujoje vietoje pilvo vidurinėje linijoje klubų proporcijoje. Daugiau informacijos apie pilvo sienos plastiką rasite paspaudę šią nuorodą: https://grozioakademija.lt/paslauga/pilvo-plastika/.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE