Kada gali pasitarnauti dekoratyviniai žibintai?

Žibintas prie namų – tai tikrai akiai malonus akcentas, kuris ne tik gražiai atrodo, bet dar ir skleidžia šviesą tamsiuoju paros metu. Todėl jei savam namų kampelyje norisi romantiškos aplinkos, ją tikrai padės sukurti dekoratyviniai žibintai. Jų be jokių problemų galima įsigyti internetinėse parduotuvėse.

Kokių dekoratyvinių žibintų esama dabartinėje rinkoje?

Šiandieninėje rinkoje yra platus žibintų asortimentas. Tarp jų rasite ir senoviško tipo žibintų imitacijas, ir modernios išvaizdos lauko šviestuvus su viduje įtaisytomis LED žvakėmis. Spalvų irgi esama pačių įvairiausių – parduodami ir rudi, ir juodi, ir balti, ir net raudoni žibintai. Ir medžiaga, iš kurių jie padaryti, pati įvairiausia. Rasite ir tradicinių metalinių, ir gamtai artimų medinių, ir net stiklinių žibintų. Juos puošia išraižyti vienas už kitą gražesni ornamentai. Žibintai, kuriuose įtaisytos LED žvakės, turi įdiegtą laiko reguliavimo funkciją bei skirtingus šviesos intensyvumo režimus. Šie žibintai ne tik įspūdingai šviečia, bet ir yra lengvi, dėl šios savybės juos galima kilnoti iš vienos sodo vietos į kitą. Jei sodo tvenkinį iš kelių pusių apstatysite tokiais žibintais, tikrai negalėsite atsigėrėti regimu vaizdu.

Kaip sėkmingiau pritaikyti dekoratyvinius žibintus sode?

Nors dekoratyviniai žibintai sode gali atrodyti ir gana paprastai, tačiau nereikėtų pamiršti to, jog jie pasitarnauja jūsų namų aplinkoje ne tik iš praktinės, bet ir estetinės pusės. Jų skleidžiama šviesa jums patiems ir jus aplankiusiems svečiams padės dvasiškai atsipalaiduoti po slėgusių dienos rūpesčių ir nepabaigiamų darbų virtinės. Kad visi liktų maloniai nustebinti, į pagalbą galima pasitelkti pačius įvairiausius sodo žibintus.

Kad tai būtų pasiekta, nebūtina stengtis kakta pramušinėti sieną ar verstis per galvą bei spręsti rebusus, pasineriant į smulkmenų klampynę. Pavyzdžiui, sode pakanka ir keleto smulkių, tačiau stilingų žibintų, kurių šviesa tikrai sukeltų malonų įspūdį gražių vaizdų išsiilgusiai akiai. Kad taip nutiktų, žibintus reikia sudėlioti pagrindinėse sodo vietose – ties įvažiavimu ir ten, kur norisi praleisti kuo daugiausiai laiko. Taip pasielgę, tikrai neapsigausite ir liksite patenkinti savo kūrybiniais sumanymais.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE