Kaip oda gali atrodyti jaunatviškiau?

Kiekvieno žmogaus oda, su amžiumi, keičiasi. Jeigu jums yra 20-30 metų, tai turbūt dar net negalvojate apie tai, kaip oda atrodys, kai įkopsite į penktą dešimtį. Tai ir yra jaunystės, nerūpestingas žavesys. Tačiau toms, kurios to amžiaus jau sulaukė arba, kurioms norisi žinoti, ką reikės daryti ateityje – paruošėme šį straipsnį – gidą. Apžvelgsime produktus, kurie turėtų padėti susitvarkyti su dažniausiomis odos problemomis: išsausėjimu, raukšlelėmis, patamsėjimais ir kitais. Štai, kaip oda gali atrodyti jaunatviškiau.

Naudokite drėkinantį veido kremą ryte ir vakare

Nepriklausomai nuo to ar turite sausą, riebią, jautrią ar kitokio tipo odą, vertėtų rimtai žiūrėti į jos drėkinimą. Jeigu norite, kad oda atrodytų jaunatviškiau kuo ilgiau, nepamirškite ją periodiškai sudrėkinti su kremu. Tai reikėtų daryti ryte bei kiekvieną vakarą po veido valymo. Kol veidas yra šiek tiek sudrėkintas vandeniu, įtrinkite drėkinantį kremą, kad drėgmė susigertų daug užtikrinčiau.

Jeigu jus domina naujas drėkinantis veido kremas, nepamirškite išsiaiškinti savo odos tipo, kad pasirinktas produktas tiksliau atitiktų poreikius. 

Veido serumas – visapusiškai naudingas produktas

Šalia pastovaus veido odos drėkinimo, dar verta naudoti ir serumus, kurie sprendžia ne vieną odos problemą. Serumas dažniausiai yra orientuotas į konkrečią odos problemą, tokią kaip tamsias dėmeles, raukšleles ir kitus. Jeigu norite, kad veidas atrodytų jaunatviškiau, tikrai verta rinktis serumus. Jie gali būti skirti nelygiai, sausai bei net odai su raukšlelėmis.

Nebijokite kremo nuo saulės arba kremo veidui drėkinti su SPF

Šalia drėkinančio kremo, vienas iš reikšmingiausių žingsnių, kuriuos galite dėti tam, kad apsisaugotumėte nuo: pigmentinių dėmių, raukšlių, išsausėjusios odos – naudoti plataus spektro (mažo SPF) kremą nuo saulės. Dažniausiai kasdienai patariama naudoti SPF15 arba panašaus stiprumo kremą nuo saulės. Tiesa, yra ir specialių veidą drėkinančių kremų su SPF, jie atliks tą pačią funkciją.

Patariama kremą į odą įtrinti kas kelias valandas bei tai padaryti po kiekvieno pasiplaukiojimo ar kada daugiau prakaituojate. 

Reguliarus veido šveitimas – reikalingas

Negyvos odos ląstelės kaupiasi ant odos paviršiaus. Kai jų susikaupia daug, veido oda atrodo senesnė nei jūs esate iš tiesų. Veido šveitimas padeda nuvalyti negyvų odos ląstelių sankaupas nuo veido. Šveitiklį (priemonę, reikalingą šiai užduočiai atlikti), galite įsigyti iš „varlė.lt“ internetinės parduotuvės. Tai išlygins jūsų odos toną bei turėtų suteikti jai jaunatviško žvilgesio. 

Nepamirškite savo akių

Maišeliai po akimis, raukšlelės paakiuose bei tamsūs paakiai yra tie ženklai, kurie nepatinka beveik jokiai moteriai. Net, jeigu jūsų oda ir jaunatviška, miego stygius gali padaryti taip, kad jūsų paakių oda atrodytų senesnė nei yra iš tiesų. Dėl to patariama naudoti paakių kremą, kuris išsprendžia šias problemas, sumažindamas nemigos ar kitų veiksnių išryškintus odos nuovargio bei senėjimo ženklus aplink akis. 

O kaip gi kaklas?

Dauguma moterų, kuomet atlieka savo rytinę pasiruošimo ir makiažo rutiną, ignoruoja savo kaklą. Pernelyg daug žmonių savo odos priežiūros rutiną baigia ten, kur baigiasi jų smakras, tačiau savo naudojamus produktus turėtumėte tepti ir ant kaklo. Valymas, pilingas, drėkinimas ir kiti procesai skirti ne tik veidui, bet ir kaklui, kadangi jie sudaro vientisą struktūrą ir turi atrodyti vienodai gerai. 

Makiažą tepkite švelniai

Jeigu naudosite didelį spaudimą ir didelę jėgą, tik padidinsite tikimybę padaryti klaidą ir dėl to oda neatrodys jaunesnė. Nesvarbu, kokį elementą norite nupiešti ar nuvesti, jėgos reikia naudoti labai minimaliai. Kuomet dažote akis arba naudojate liner‘į, prilaikykite savo akies kraštelį su bevardžiu pirštu ir t.t.. Yra daugybė triukų bei mažų veiksmų, kuriuos galite padaryti tam, kad geriau padengtumėte odą makiažu ir atrodytumėte jaunatviškiau.

Būtina viską kruopščiai nusivalyti prieš miegą

Nors po ilgos dienos arba, kuomet esate labai pavargusi, norisi tiesiog kristi į lovą ir miegoti, prieš gulant į lovą turite pilnai pasirūpinti savo oda, jeigu norite, kad ji atrodytų jaunatviškai. Jeigu to nedarysite, makiažas ir kitos medžiagos susimaišo su purvu, dulkėmis ir kitkuo, kas nusėda ant odos paviršiaus ir užkemša poras. 

Valymui rinkitės kokybišką micelinį vandenį.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE