Kaip tinkamai nusidažyti plaukus namuose? Kaip pasirinkti tinkamą atspalvį?

Moterims, kurios yra įpratusios savo plaukus patikėti grožio specialistams, šis laikas tikrai yra pats tikriausias iššūkis, nes ne visoms merginoms ir moterims pavyksta apsilankyti grožio salone. Natūralu, kad yra daug problemų, susijusių su plaukų dažymu. 

Taigi, šiame straipsnyje apžvelgsime, kaip išsirinkti aukštos kokybės plaukų dažus ir kaip pasirinkti tinkamą atspalvį?

Kokius dažus pasirinkti? Grožio specialistai rekomenduoja rinktis plaukų dažus tik pasitarus su kirpėju, aukštos kokybės profesionaliam naudojimui. Tokiuose dažuose yra natūralių aliejų, vitaminų ir amino rūgščių, kurios gali suteikti plaukams visas reikalingas medžiagas. Plaukų dažuose https://www.drogas.lt/plaukams/dazymas/c/C3 gausu natūralaus argano aliejaus ir keratino-V, kurie gali atkurti plaukų struktūrą ir padaryti plaukus lygius bei sveikus. Pagrindinė šių dažų ypatybė yra ta, kad spalva yra patvaresnė. Šių pigmentų spalvų paletė yra ypač turtinga, net 100 atspalvių, todėl net išrankiausi klientai tikrai pasirinks norimą atspalvį.

Moterys, turinčios galvos odos problemų, ieško natūraliausių plaukų dažų be amoniako. Droge esantys plaukų dažai Naturals yra ilgai išliekantys pieniškai balti plaukų dažai ir yra pagaminti naudojant naujausias technologijas. Juose gausu iki septynių augalinių aliejų mišinio ir labai didelės spalvų pigmentų koncentracijos, užtikrinančios spinduliuojančias sodrias spalvas ir optimalią apsaugą. Drogo asortimento dažai buvo sukurti be parabenų, mineralinės alyvos, alkoholio ir silikono.

Kaip pasirinkti atspalvį? Koks atspalvis atrodys natūraliausiai ir kokį įvaizdį jis sukurs?

Kita problema, kaip išsirinkti tinkamą spalvą iš gausybės siūlomų atspalvių.  Jeigu turite galimybę, susisiekite su savo kirpėja, jeigu ji veda klientų žurnalą, patars kokiomis spalvomis Jums dažytis plaukus. O jeigu tokios galimybės neturite, visų pirma reikia nusistatyti kokiame tone yra natūrali Jūsų plaukų spalva ir kokio rezultato pageidaujate. Pirmas numeris dažų paletėje rodo kokio tamsumo ar šviesumo yra spalva. SVARBU ŽINOTI: 1.0 yra tamsiausia spalva paletėje, o 10.0 ir 12.0  šviesiausi atspalviai. Tačiau dažniausiai iš prigimties pasitaikantys natūralūs mūsų lietuvių atspalviai yra 6.0,7.0,8.0 lygyje. Antras ir trečias skaičius dažų numeracijoje, rodo kokį atspalvį suteikia šie dažai.

Print Friendly, PDF & Email
Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE