Kalėdos keliauja į Marijampolę: kurkime grožį ir dovanokime kalėdinę nuotaiką

Artėjant įstabiausiai metų šventei šventoms Kalėdoms, marijampoliečiai aktyviai prisideda prie iniciatyvos sukurti kalėdinių eglučių alėją Poezijos parke. Nepaisant pandemijos suvaržymų, tikrai nestinga Kalėdų laukimo nuotaikos ir noro kurti.

Papuošti kalėdines eglutes ir sukurti šventinę atmosferą jau užsiregistravo daugiau kaip 20 organizacijų!

Norinčius kurti kalėdinę miesto nuotaiką, turinčius idėjų ir noro puošti Kalėdų žaliaskarę iki gruodžio 11 dienos dar kviečiame registruotis el. paštu komunikacija@marijampole.lt, nurodant: įmonės, organizacijos, bendruomenės ar įstaigos pavadinimą (mes jį pridėsime prie Jūsų papuoštos eglutės); asmens, su kuriuo galėtume susisiekti dėl organizacinių klausimų, el. pašto adresą ir telefono numerį.

Išgyvenant sudėtingą visiems laikotarpį, džiaugsmingos emocijos yra ypač svarbios, todėl visi kartu sukurkime parke šventiškai papuoštų kalėdinių eglučių oazę ir puikią kalėdinę aplinką, kad saugodami save ir aplinkinius, galėtume išeiti  pasigėrėti gražiausių žiemos švenčių spalvomis.

Eglutes Poezijos parke pastatys organizatoriai – Marijampolės savivaldybės administracija. Eglučių aukštis apie 160 cm. Kalėdų eglutės bus papuoštos gruodžio 18 d. ir pakvies visus į kalėdinėmis spalvomis nušvisiančią kelionę po kalėdinį Poezijos parką.

Poezijos parke šiemet, kaip ir pernai, vėl galėsime pasigrožėti šviečiančiu ąžuolu.  Gal šiemet negalėsime prie jo susitikti su draugais ar artimiausiais, bet tikrai galėsime nusifotografuoti ir dalintis šviesiomis istorijomis  bei skleisti šventinę nuotaiką!

Kai į miestą atkeliaus Kalėdų eglė, kuri  nušvis jau gruodžio pirmąjį savaitgalį ir paskelbs žiemos švenčių laukimo laikotarpio pradžią Marijampolėje, negalvoti apie artėjančias žiemos šventės tiesiog neįmanoma.

Kadangi šiemet šventės bus gal kiek kitokios, tegul Marijampolė būna Kalėdų laukimo miestas, pasidabinęs šventinėmis dekoracijomis ir tegul kiekvienoje gatvelėje, kiekviename kieme sklando jauki Kalėdų dvasia, įkvepianti visus kalėdinio stebuklo laukimui ir primenanti kalėdinio laikotarpio esmę – kurti gėrį, grožį ir dalintis juo su šalia esančiais ir visai nepažįstamais žmonėmis.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE