Kalvarijoje paminėta Tarptautinė neįgaliųjų diena

Gruodžio 3 d. vyko Tarptautinei neįgaliųjų dienai skirta, gražia tradicija tapusi akcija „Aš ir Tu – tai MES!“.

Akcijoje šiais metais dalyvavo apie 20 Lietuvos miestų ir miestelių ir Khmelnytskyi miestas (Ukraina). Tarp dalyvių – ir Kalvarijos miestas, kuriame, kaip ir visoje Lietuvoje, 13 valandą, skambant akcijos himnui, buvo sukurta „gyva“ skulptūra, simbolizuojanti bendrystę tarp sveikųjų ir neįgaliųjų.

Į Kalvarijos gimnazijos stadioną, kuriame ir buvo sukurta skulptūra, susirinko daugiau kaip šimtas organizacijų ir įstaigų darbuotojų bei klientų. Skulptūrą sukūrė: Kalvarijos savivaldybės administracijos darbuotojai, Kalvarijos gimnazijos, Kalvarijos socialinės globos namų, grupinio gyvenimo namų, Kalvarijos savivaldybės neįgaliųjų draugijos, Kalvarijos globos ir užimtumo centro, Kalvarijos vaikų dienos centro „Žiniukas“ bendruomenių nariai bei Kalvarijos policijos pareigūnai.

Kartu su akcijos dalyviais į „gyvą“ skulptūrą atsistojo ir susirinkusiesiems sveikatos bei tolerancijos palinkėjo ir Kalvarijos savivaldybės meras Vincas Plikaitis.

Akciją organizavo Kalvarijos savivaldybės kultūros centras, Kalvarijos gimnazija ir Kalvarijos savivaldybės administracijos Socialinių reikalų skyrius.

Jau ne pirmus metus akcijos fotografas – Haroldas Arelis.

Kalvarijos savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE