Kalvarijos savivaldybės administracijos savanorės Aistės Andziulytės iniciatyva mieste surengta savanoriška akcija „Pasiimk komplimentą“.
Akcijos metu penkiose miesto vietose buvo pakabinti plakatai, nuo kurių galima nusiplėšti lapelį su komplimentu, kviečiant praeivius perskaityti pozityvią žinutę.
Kalvarijos gyventojai kviečiami nusiplėšti lapelį su užrašytu komplimentu ir taip pradžiuginti save – akcija vyks tol, kol bus išdalinti visi lapeliai su šiltais žodžiais.
Šaltinis:
Kalvarijos savivaldybės administracija

