Kalvarijos savivaldybėje – nauji kaltinimai Kęstui Spūdžiui

Kęstas Spūdys / Kęsto Spūdžio ,,Facebook" nuotr.

Neseniai Kalvarijos savivaldybės Tarybos narių nepasitikėjimo sulaukęs ir iš administracijos direktoriaus pareigų atleistas Kęstas Spūdys, sulaukė naujų kaltinimų.

,,Sūduvos gido“ žiniomis Kalvarijos savivaldybės administraciją pasiekė dalies Tarybos narių paklausimas, kuriame teigiama, kad atleidus K. Spūdį iš pareigų, galimai nebuvo užtikrintas Kalvarijos savivaldybės gyventojų ir administracijos darbuotojų saugumas. Rašte teigiama, kad paskutinę darbo dieną K. Spūdys iš Kalvarijos savivaldybės administracijos DVS sistemos parsisiuntė didelį kiekį dokumentų, kuriuose yra gyventojų ir administracijos darbuotojų asmens kodai, asmeninės sąskaitos, namų adresai ir kita jautri naudojimui informacija.

Tarybos nariai prašo atsakyti į klausimus, kokių veiksmų yra imamasi, ar nustatytas galimas pažeidimas ir ar apie tai informuotos atsakingos institucijos.

Siekiant detaliau išsiaiškinti aplinkybes, ,,Sūduvos gidas“ susisiekė su šiuo metu Marijampolės savivaldybės tarybos nariu esančiu Kęstu Spūdžiu, kuris pateikė savo įvykių versiją.

Anot politiko, jį bandoma apšmeižti nebe pirmą kartą. K. Spūdys teigia, kad prieš jį atleidžiant iš pareigų, jis pats siūlėsi sudaryti nešališką komisiją kaltinimams ištirti.

Kalbant apie šį atvejį, politikas teigia, kad tai yra ne kas kitas, kaip keršto motyvas ir čia pat primena atvejį, kai įvyko konfliktas su Kalvarijos savivaldybės tarybos nariu Rimu Sujeta. K. Spūdis sako, kad jeigu kam nors kyla abejonių dėl jo veiklos, tuomet Tarybos nariai turėtų kreiptis į teisėsaugos institucijas.

Marijampolės savivaldybės tarybos narys pabrėžia, kad nieko neteisėto nepadarė ir visi jo darbai bei veiksmai buvo teisėti ir atlikti tinkamai, o Tarybos nariai tokiu poelgiu tik siekia nukreipti dėmesį nuo tikrųjų darbų, reikalingų Kalvarijos savivaldybės gyventojams.

,,Sūduvos gido“ žiniomis, Kalvarijos savivaldybės administracijoje greitu metu turi būti atliktas vidinis tyrimas, kuris ir atskleis ar duomenys buvo parsisiųsti nelegaliu būdu, pažeidžiant asmens duomenų saugumo užtikrinimą.

Jeigu paaiškės, jog asmens duomenų apsauga buvo pažeista, už tokį nusikaltimą politikui gali grėsti ir baudžiamoji atsakomybė.

Sūduvos gidas logotipas

 

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE